Amber Riley ve Nişanlısı Desean Nişandan 1 Yıl Sonra Siyah Bölünmüş – Hollywood Life


Amber Riley, bir podcast’te ayrılmanın ‘dostane’ olduğunu söylemesine rağmen, eski nişanlısının Instagram’daki tüm fotoğraflarını sildi.

için bitti kehribar riley ve siyah siyah. bu neşe 36 yaşındaki alum ve nişanlısı nişanlandıktan bir buçuk yıl sonra ayrıldılar. Amber’ın temsilcisi haberi doğruladı E! Haberler 11 Nisan’da temsilci, “Bu süre zarfında mahremiyet istiyorlar” diye paylaştı.

Amber ilk olarak ikilinin dizinin bir bölümünde görünürken ayrıldığını açıkladı. güzel ve temiz dijital ses dosyası Martta. “Ben bekar bir Siyah kadınım. Ben,” dedi Amber, başına İNSANLAR. Ayrılığın “dostça” olduğunu da paylaştı ve “Ona en iyisini diliyorum. Söyleyecek korkunç ya da kötü bir şeyim yok.” Amber, Desean’in Instagram sayfasındaki tüm fotoğraflarını sildi.

Amber, eski çiftin Kasım 2019’da nişanlanacağını duyurdu. O zamandan beri silinen ve Amber ve Desean’in bir fotoğrafının yer aldığı gönderide, Yıldızlarla Dans Kazanan, “Bu tür bir sevgiyi istemediğimi veya hak etmediğimi düşündüğüm bir zaman vardı. Fikrimi değiştiren bir adama bakıyorum. Kendi başıma geçirdiğim zaman, kendimi sevmek, kendimle barışık olmak, beni sana ve buna hazırladı. Geleceğin Bayan Black’i olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. Sizi seviyorum ve sabrınız, dostluğunuz ve ortaklığınız için teşekkür ederim.”

Desean, aynı romantik resmi o zaman sevgi dolu bir mesajla da yayınladı. “Arkadaşlar, bir kadın size böyle baktığında, doğru şeyi yaptığınızın açık bir göstergesidir,” diye fışkırdı. “Şimdi, daha önce hiç yaşamadığınız koşulsuz sevgiyi sunduğunda, onu bulduğunuzun bir başka açık göstergesi. Ben de her akıllı adamın yapacağı şeyi yaptım ve ona bir yüzük taktım.”

kehribar riley
Amber Riley (Fotoğraf: Earl Gibson III/Shutterstock)

Amber, Desean ile olan ilişkisine ilk kez Ekim ayında başladı ve bir inanç sıçraması yaptığı ve Instagram’da ona mesaj attığı için tanıştıklarını açıkladı. Amber, ilk DM alışverişlerinin yan yana bir fotoğrafını ve birlikte bir fotoğrafını göstermek için viral ‘nasıl başladı? Önceden ne kadar süredir çıktıklarını açıklamadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/amber-riley-fiance-desean-black-split-end-engagement/

Yorum yapın