Amber Portwood Velayet Kaybından Sonra ‘Dayanılmaz Acı’ Gösterdi – Hollywood Life


Amber Portwood


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Amber Portwood, 32, geri adım atmıyor. bu Genç anne OG Star Perşembe günü sosyal medyaya savunmasız bir açıklama yaptı ve 4 yaşındaki oğlunun velayetini kaybettikten sonra en kişisel duygularını döktü. Jack 27 Temmuz Çarşamba günü eski erkek arkadaşına ve Jack’in babasına, Andrew Glennon. MTV yıldızı 28 Temmuz’da Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu sonuçtan dolayı yıkıldım ve kalbim kırıldı. Kendimi geliştirmek ve çocuklarımla olan ilişkimi geliştirmek için çok çalıştım. Geçmişteki madde bağımlılığım ve akıl sağlığımla ilgili sorunlarım konusunda her zaman açık sözlü olsam da, bir kişinin geçmişten gelen sorunlarına bağlı kalmamalı ve kendini kurtarma şansı olmalı. ” Amber, geçmişteki mücadelelerine atıfta bulunduktan sonra, geçmişten devam etmesine izin verilmesi gerektiğini iddia ederek devam etti.

Amber Portwood
Amber Portwood (MEGA)

“Terapi yapmış, ders almış, değişmek için çabalamış insanlar, geçmişteki hatalarından dolayı cezalandırılmaya devam etmemelidir. Köprülerimi yeniden inşa etmek için yıllarımı harcadım ve 21 negatif uyuşturucu testi ve çoklu psikolojik değerlendirmeler de dahil olmak üzere benden istenen her şeyi yaptım.” Amber’in ifadesi daha sonra yürek parçalayıcıya döndü ve mahkeme kaybıyla ilgili en kişisel düşünceleriyle açıldı.

“Yolunuz mükemmel değilse, ancak bugün daha iyi, daha istikrarlı ve sevecen bir insan olmak için çok çalıştıysanız, ilerlemeye devam edin, çünkü ben bunu yapacağım. [sic] ve her şeyden çok sevdiğim çocuklarım için savaşmaktan asla vazgeçme” diyerek sözlerini noktaladı. “Uzun zamandır bir kabusta yaşıyorum, kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu dayanılmaz acıyı hiçbir anne ya da baba için istemem.”

Velayet kaybı, Amber’in 2019’da yerel bir olay nedeniyle tutuklanmasından sonra geldi. Daha sonra, 2021’de Andrew’un “ebeveynlik zamanına müdahale etmesini” önlemek için bir yasaklama emri verildi. Mevcut sipariş ona Jack’i Indiana’dan Malibu, California’ya taşıma fırsatı veriyor. Ayrıca, çocuklarının tek fiziksel ve yasal velayetini Andrew’a devreder.

Amber’in hayranları, yorumlar bölümünü destek sözleriyle doldurdu. 1,7 milyon takipçisinden biri, “Bunu yaşadığınız için çok üzgünüm” diye yazdı. “Buraya kadar geldin ve çok gurur duymalısın. Lütfen takipçilerinizden çok fazla desteğiniz olduğunu bilin.” Bir diğeri açıldı ve benzer sorunları yaşayan insanlara “rol model” olduğu için teşekkür etti.

Bir hayran, “Seni çok seviyorum Amber ve bunun ne kadar acı verici olduğunu hayal bile edemiyorum” dedi. “Lütfen benim gibi ciddi zihinsel sağlık sorunları olan insanlara gerçekten yardımcı olan harika bir rol model olduğunuzu bilin. Hikayelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim, dürüst ve cesur olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bu da geçecek.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/amber-portwood-unbearable-pain-custody-loss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir