Amber Heard’ın Avukatı Johnny Depp’i Ödeyip Ödeyemeyeceğini Açıkladı


Johnny Depp vs. Amber Heard Kararı: Hukuk Uzmanının Tepkileri

kehribar duydu ödeyecek durumda olmayabilir Johnny Depp‘ multi milyon dolarlık karar.

1 Haziran’da Virginia’daki bir jüri, Heard’ın kendisine hakaret etmekten sorumlu olduğuna karar verdikten sonra Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi. Karayip Korsanları yıldız. Depp’in karalama davasına başkanlık eden yargıç daha sonra cezai tazminatı eyaletin yasal sınırı olan 350.000$’a indirerek oyuncunun toplam zararını 10.4 milyon$ yaptı. (Eski kocasına karşı dava açan Heard, tazminat olarak 2 milyon dolar aldı.)

2 Haziran’daki bir görünüm sırasında son derece kamuya açık yasal savaş hakkında konuşurken BugünHeard’ın avukatı Elaine Charlson Bredehoft olup olmadığı konusundaki düşüncelerini paylaştı. su adamı oyuncu cezayı ödeyebilecek. ev sahibine söyledi Savannah Guthrie“Ah, hayır, kesinlikle hayır.”

Bredehoft, altı haftadan fazla süren davaya da değinerek, “Bu mahkemede izin verilmemesi gereken birçok şeye izin verildi” dedi. Heard’ın yasal işlemler sırasında “şeytanlaştırıldığını” ve sosyal medyanın jürinin kararında rol oynamış olabileceğini iddia etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333304/amber-heard-s-attorney-reveals-whether-she-s-able-to-pay-johnny-depp-10-4-million?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel