Amber Heard, Yasal Savaşa Rağmen Johnny Depp’i Hala Sevdiğini Söyledi


İddialarının bir “aldatmaca” olduğu fikrini reddeden Heard, başlangıçta polisle işbirliği yapmamasının nedeninin, kendisi ve Depp’in ilişkisi hakkında “bunun bilinmesini istememesi” olduğunu paylaştı. “Başını belaya sokmak istemedim. Bu bir aldatmaca olsaydı, bunu yapabilirdim” diye ekledi.

Sonunda, Heard, Mayıs 2016’da yaklaşık iki yıldır evli olduğu eski kocasına karşı geçici bir yasaklama emri çıkardı.

“Kendimi savunmaya ve kendimi korumaya karar verdim” dedi. “Özel olarak yasaklama emri alamazsınız, ki bu elbette polislerin çağrıldığı geceyi anlamadım.”

İçinde Bugün Röportajda Heard, yasaklama emrini almak için Mayıs 2016’da Los Angeles adliyesinde görünüşü hakkında TMZ’ye tüyo vermediğini de reddetti ve bunun “benimle hiçbir ilgisi olmadığını” belirtti. Duruşma sırasında, eski bir TMZ yapımcısı, yayının Heard’in ortaya çıkışının önceden bildirildiğini ve yüzünde morarma olacağını söyledi.

Depp’le olduğu iddia edilen olaylardan sonraki günlerde neden morlukları olmadığı sorulduğunda, Heard Guthrie’ye “Yine o şey, eğer morarsan, yaran varsa sahte. , o zaman, o zaman yaralanmadın.”

Sonunda, bir Virginia jürisi Depp’e tazminat olarak 10 milyon dolar ve cezai tazminat olarak 5 milyon dolar verdi. Fairfax County Devre Mahkemesi Yargıcı Penney Azkarat daha sonra cezai tazminatı devletin yasal sınırı veya yasal sınırı olan 350.000$’a düşürerek toplam zararını 10.4 milyon$’a indirdi.

Heard’in karşı davasına gelince, jüri oyuncuya 2 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

Şimdi, kararın ardından Heard, 14 aylık kızına ne söylemeyi planladığını açıkladı. Oonagh Gelecekteki duruşma hakkında.

Heard, “Doğru olanı yaptım” dedi. “Kendimi ve gerçeği savunmak için elimden gelen her şeyi yaptım.”

(E! ve NBC, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334669/amber-heard-says-she-still-loves-johnny-depp-despite-legal-battle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel