Amber Heard ve Lori Depp ile Evliliklerini Öğrenin – Hollywood Life


Johnny Depp hayatında iki kez ‘Yaparım’ dedi ve ‘Karayip Korsanları’ yıldızı için gerçekten işe yaramadı. Lori Depp ve Amber Heard ile evlilikleri hakkında bilgi edinin.

Bu olasılık alanının ötesinde değil Johnny Depp bir gün yine koridordan aşağı inebilir. Yine de, ilk iki evliliğinin nasıl sonuçlanmasından sonra kimse onu suçlayamazdı. Karanlık Gölgeler yıldızı, günlerinin geri kalanında evliliği atlarsa. Johnny’nin evlilik hayatındaki ilk girişimleri işe yaramadı. İlk evliliği Lori Depp kariyeri başlarken sona erdi ve başarısız evliliği kehribar duydu manşetlere ve hukuki özetlere konu olur. İşte bilmeniz gerekenler:

Lori Depp

Amber Heard ve Lori Depp ile Evliliklerini Öğrenin – Hollywood Life
Shutterstock

Lori Depp doğdu Lori Anne Allison 6 Eylül 1957’de ona göre IMDb profili. Güney Florida’da büyüdü ve Johnny ile yerel müzik sahnesinde tanıştı. Lori, “Eh, hepimiz onun yetenekli bir aktör olduğunu ve korsan olayını kimseyi ilgilendirmez şekilde başarabileceğini biliyoruz, ama aynı zamanda son derece yetenekli bir gitarist” dedi. Miami Habercisi 2015’te “ve Güney Florida’da yerel Hollywood/Fort Lauderdale kulüp devresini oynayarak başladı.”

Johnny ve Lori 20 Aralık 1983’te evlendiler. Evlendikten sonra Johnny ve Lori batıya gitti. Los Angeles’a yerleştikten sonra Lori’nin kocasını onunla tanıştırdığı bildirildi. Nicolas Cage. Nic az önce ortaya çıktı Ridgemont Lisesi’nde Hızlı Zamanlar ve başrolünü kaptı vadi kızı (başına Metro). Nic, yeni içki içen arkadaşına bir korku filminde rol almayı başardı – Elm Caddesinde ki Kabus. Bu, Johnny’nin ilk önemli başrolü olacak ve onu 1980’lerin kalp atışlarından biri olarak tanıtacaktı.

Johnny, 2004’teki bir röportajda, “Aynı zamanda, herhangi bir işte tam anlamıyla iş başvurularını dolduruyordum” dedi. oyun çocuğu. “Nic Cage, ‘Oyuncu olmayı denemelisin. Belki sen birsin ve bunu bilmiyorsun.’ Oyunculuğa başladım ve düşündüm ki, bu ilginç bir yol; belki de onunla seyahat etmeye devam etmeliyim.”

Johnny’nin kariyeri yükselirken, Lori “bir kayıt mühendisi olmak ve Criteria Studios’ta düzenli bir fikstür olmak istedi. [now Hit Factory]”dedi haberci. Ancak, hedefi vururken, uygun kulak koruyucusu takmadığı için sol kulağındaki işitme duyusunun %80’ini kaybetti.

Lori sonunda makyaj koltuğunda bir çağrı buldu. “Gelecek vadeden fotoğrafçılar için makyaj yapmaya başladım ve sonra paralı işler almaya başladım” dedi. Miami Habercisi. “Sonunda Los Angeles’ta yüksek profilli bir sanatçı ajansında bir temsilci buldum ve durmadan çalışmaya başladım.” Ancak, bireysel başarıları Lori ve Johnny’nin evliliğinin dağılmasına neden oldu. 1985’te uzlaşmaz farklılıklara atıfta bulunarak boşandılar.

2015 yılında Lori, Serendeppity adlı dudak parlatıcı serisini piyasaya sürdü. O yıl, o da tavsiye verdi koşuşturma. Sana iyi gelmiyorsa yapma, dedi Lori. “Ama sana yakışıyorsa, ne zaman olursa olsun, o zaman yap.”

Johnny’nin Amber ile sorunları 2016’da başladığında, Lori eski kocasının savunmasına geldi. O söyledi TMZ Johnny’nin ilişkileri sırasında onunla asla fiziksel temas kurmadığını ve onu hayvanlara karşı çok nazik olan “yumuşak bir insan” olarak tanımladığını söyledi. Johnny, annesinin vefatından sonra taziyelerini sunmak için 2016’da Lori’yi arayarak hâlâ birbirleriyle konuşuyorlardı.

kehribar duydu

Amber Heard ve Lori Depp ile Evliliklerini Öğrenin – Hollywood Life
( Rich Fury/Invision/AP/Shutterstock)

Amber Heard, Johnny Depp ile ilk kez çekimler sırasında tanıştı. Rum Günlüğüsinema uyarlaması Hunter S. Thompson’ın Roman. Johnny, 1998 film uyarlamasında Hunter’ı canlandırdı. Vegas’ta Korku ve Nefret ve Gonzo gazetecisine yakınlaştı. Amber’in de bir düşkünlüğü vardı. Cehennemin melekleri yazar.

“Uzun zamandır Hunter S Thompson’ı seviyordum. Gerçek kişilere karşı zaafım var. Onun hakkında pek çok şey söyleyebilirsiniz ama o kesinlikle bir bireydi” dedi. moda, şaka yollu eklemeden önce. “Johnny ile çalışmak işkence gibiydi. Hayal ettiğimden daha iyiydi, bu gerçekten bir şey söylüyor.”

O sırada Amber fotoğrafçı ve ressamla çıkıyordu. Tasya Van ReeJohnny Fransız aktrisle birlikteyken Vanessa Paradis. Johnny ve Vanessa, 14 yıllık birlikteliğin ardından 2012’de ayrıldılar. O sıralarda Johnny ve Amber çıkmaya başladı. Çift, Ocak 2014’te nişanlandı ve “nişanlanmaktan daha mutlu olamayacaklarını ve “hayatlarının geri kalanını birlikte paylaşmaktan heyecan duyduklarını” açıkladı.

Amber Heard ve Lori Depp ile Evliliklerini Öğrenin – Hollywood Life
(Rich Fury/Invision/AP/Shutterstock)

Amber ve Johnny, Johnny’nin Los Angeles malikanesinde özel bir törenle 3 Şubat 2015’te düğümü bağladılar. O yıl, Johnny ve Amber, Avustralya setinde Johnny’yi ziyaret ettiğinde çiftin Yorkies Pistol ve Boo’yu ilan edemedikleri zaman uluslararası bir olaya karışmışlardı. Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz. Ne yazık ki, Avustralya tarım bakanı tarafından azarlanmak çiftin en büyük yasal dramı olmayacak.

Mayıs 2016’da Amber, kısa evliliklerine son vererek boşanma davası açtı. Bu, uzun ve yasal bir savaşın sadece başlangıcıydı. Amber, Johnny’yi evlilikleri sırasında kendisine fiziksel ve sözlü olarak tacizde bulunmakla suçladıktan sonra ona karşı geçici bir yasaklama emri aldı. Johnny iddiaları yalanladı ve kendi adamlarından bazılarıyla karşılık verdi. Basında ve hukuk sisteminde halkın taraf tutmasıyla bir ileri bir geri gitti. Boşanma, 2017 yılında ikilinin ortak açıklamasıyla sonuçlandı.

Johnny, Amber’e 2018’de yayınlanan bir makalenin ardından hakaret nedeniyle 2019’da dava açtı. Washington Post Kötü niyetli bir ilişkiden ayrılmak. “Aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü oldum ve kültürümüzün sesini yükselten kadınlara karşı öfkesinin tüm gücünü hissettim,” diye yazdı ve asla Johnny’yi istismarcı olarak adlandırmadı. Amber’in Johnny’yi ilk kez saldırıyla suçlamasından yedi yıl sonra, ikisinin iftira üzerine bir Virginia mahkeme salonunda buluşması planlandı. Johnny 50 milyon dolarlık tazminat istiyordu.

“Sevdiğin birine zarar vermek mi? Bir tür zorba olarak mı? Hayır, olmadı, kulağa benim gibi bile gelmiyordu,” dedi Depp, 2018’deki bir röportajda. GQ. “Ondan yirmi beş metre uzakta, ona nasıl vuracağım? Bu arada, yapacağım son şey bu olurdu. Aptal görünebilirim ama aptal değilim.”

Kasım 2020’de Johnny aleyhindeki hakaret davasını kaybetti Güneş ona “karı döven” dediği için (ve temyiz başvurusu 2021’de reddedildi, Son tarih.)

Johnny’den ayrıldığından beri Amber, onun gibi insanlarla romantik bir bağ kurdu. elon musk ile cara delevingne ile Bianca Butti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/johnny-depp-wife-4700246/

Yorum yapın