Amber Heard Tanıklığında İlk Kez Johnny Depp’in Ona Vurduğunu Söyledi – Hollywood Life


kehribar duyuldu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

kehribar duydu arasındaki iftira davasında ilk kez kürsüye çıkarken gözyaşlarına boğuldu. Johnny Depp 36 yaşındaki Amber, iddiaya göre 58 yaşındaki Johnny’nin ifadesinde ilk kez kendisine erken vurduğunu ve dövmelerinden birini sorduğu bir anda ilişkilerinin başlarında bunu anlattığını hatırladı. Şok olduğunu ve ilk başta “şaka yaptığını” düşündüğünü söyledi. “Bunu asla unutmayacağım. Hayatımı değiştirdi” dedi ve olayı anlatmaya başladı.

bu su adamı aktris ona kolundaki dövmenin ne yazdığını sorduğunu ve “Wino” yazdığını söylediğinde güldüğünü söyledi. Johnny’nin daha sonra “tokat attığını” iddia etti. [her] yüzünde.” İlk başta kafasının karıştığını ve şaka olduğunu düşündüğü için gülmeye devam ettiğini söyledi. “Sadece gülerek ona baktım, onun da bana bunun bir şaka olduğunu söylemek için gülmeye başlayacağını düşündüm. Ama yapmadı. Çok komik olduğunu mu sanıyorsun dedi. Komik olduğunu mu sanıyorsun orospu? Komik bir orospu olduğunu mu sanıyorsun?’ Sonra beni tekrar tokatladı,” dedi duygusallaşmaya başlarken.

Amber, iddia edilen anın tamamen beklenmedik olduğunu söylemeye devam etti ve donup kaldığını ve bir sonraki adımda nasıl tepki vereceğinden emin olmadığını söyledi. “Bir kadın olarak hiç böyle vurulmamıştım. Ben bir yetişkinim ve sevdiğim adamın yanında oturuyorum ve o bana tokat attı – Bana sebepsiz yere tokat attı ve ben asıl noktayı kaçırdım” dedi. “Başka ne diyeceğimi ya da yapacağımı bilmiyorum, sadece ona baktım. Ben bir şey söylemedim. tepki vermedim. Kıpırdamadım, korkmadım ya da kendimi savunmadım.”

Amber Heard Tanıklığında İlk Kez Johnny Depp'in Ona Vurduğunu Söyledi – Hollywood Life
Amber Heard, ifadesinin ilk gününde duygulandı. (Deklanşör)

Amber, şaşkınlığını ve o andaki duygularını anlatmaya devam etti ve kürsüde ağlamaya başladı. “Bundan geri dönmediğini biliyorum. Ben aptal değilim,” dedi. “Ondan ayrılmam gerektiğini biliyordum ve kalbimi kıran da bu oldu çünkü ondan ayrılmak istemedim.” Farklı tepki vermesini dilediğini söylemeye devam etti. “Keşke burada oturup ayağa kalktığımı söyleyebilseydim ve o evden çıktım ve bir çizgi çektim ve kendim için ayağa kalktım.”

Amber, ayağa kalkarken Johnny’nin ağlamaya başladığını gördüğünü ve onun özür dilemeye başladığını iddia etti. “Onu öylece affedemeyeceğini” söyledi ve evden çıkıp eve gitti. İddia edilen olaydan sonra terapistine söylediğini ve günler sonra Johnny’nin özür dilemek için mesaj attığını ve sonunda konuşmak için buluştuklarını söyledi. Johnny ile tanıştıklarında bunun “bir daha asla olmayacağına” söz verdiğini söyledi.

Amber’ın ifadesi, Johnny’nin kürsüye çıkmasından ve oyuncuyla ilişkisinin duygusal bir açıklamasını yapmasından bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra geldi. Sorgulandığı gibi, Karayip Korsanları aktör Amber’i asla taciz etmediğini iddia etti ve Amber’in kendisine bir şişe fırlattığı ve orta parmağının bir kısmını kestiği bir olay da dahil olmak üzere birkaç kez onunla fiziksel temas kurduğunu iddia etti.

19 Nisan’da ifadesine ilk başladığında Depp, “Bayan Heard ile olan ilişkimin başlangıcında, sanki gerçek olamayacak kadar iyiydi” dedi. “Dikkatliydi. Sevgi doluydu. Akıllıydı. Nazik biriydi. O komikti. Anlıyordu. Birçok ortak noktamız vardı. Müzik. Edebiyat ve bu türden şeyler. O yıl veya bir buçuk yıl için inanılmazdı.” Depp, eski eşine fiziksel şiddet uyguladığı iddialarını yalanladı.

Amber Heard Tanıklığında İlk Kez Johnny Depp'in Ona Vurduğunu Söyledi – Hollywood Life
Amber, ifadesinin başında Johnny Depp ile olan ilişkisinin başlangıcını detaylandırdı. (Deklanşör)

“Tam bir şoktu. Bu yönde gitmesine gerek yoktu, çünkü böyle bir şey hiç olmadı” dedi. “Tartışmalar ve bu türden şeyler vardı, ama ben hiçbir zaman Bayan Heard’ı vurma noktasına gelmedim ve hayatımda kimseyi vurmadım.” Depp, kürsüdeyken, Heard’ın iddialarının “şeytani” olduğunu ve eski aşkına 50 milyon dolarlık bu davayı açarak, “sadece adımı temizlemekle kalmayıp… Çocuklarımı bu korkunç şeyden temizlemek istedim” sorumluluğunu yerine getirdiğini söyledi. babaları hakkında okumak zorunda kaldılar, bu doğru değildi.”

Amber, bir dizi başka tanığın kürsüde, video aracılığıyla ve önceden kaydedilmiş ifadelerle ifade vermesinden sonra kürsüye çıktı. Johnny’nin güvenlik ekibinin birçok üyesi, çiftin ilişkisi ve iki aktörün birbirlerine karşı ileri sürdüğü çeşitli iddialar hakkında konuştu. Temsilciler ve diğer uzmanlar da, istismar iddialarının bir raporda detaylandırıldığını nasıl hissettiklerini açıklamak için tartıştılar. Washington Post Amber tarafından yazılan makale, kariyerini etkiledi.

Duruşmanın açılış konuşmalarında, su adamı Star, avukatı Depp’i Avustralya ziyareti sırasında Amber’e cinsel tacizde bulunmakla suçlayan bir bomba attığında gözyaşlarını tutamadı. “Avustralya’nın o üç gününden geçerken, ona oldukça korkunç şeyler oldu. Geceliğini yırtar. Onu bir bara sıkıştırdı. Şişeleri ve şişeleri ona fırlattı. Amber’in avukatı, iddia edilen saldırının ayrıntılı ayrıntılarına girmeden önce, onu kırık şişeler ve likör üzerinde yerde sürükledi” dedi.

14 Nisan’da, Amber’in eski asistanı, Kate James, önceden kaydedilmiş bir ifadede ifade verdi. İfadesinde Kate, Heard’ın asistanı olduğu süre boyunca Amber’de hiç kesik veya çürük görmediğini söyledi. Ayrıca Amber’i kötü niyetli bir patron olarak resmetti. Kate zam istediğinde, Amber iddiaya göre “kesinlikle balistik gitti. Bağırmak, bağırmak ve taciz etmek. (Bu bir) kör öfkeydi. Sandalyemden fırladı, [her] yüzümden dört santim uzakta, bana istediğim maaşı sormaya nasıl cüret edeceğimi söylüyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/amber-heard-testimony-johnny-depp-trial/

Yorum yapın