Amber Heard, Johnny Depp’in TikTok Mesajına Cevap Verdi – Hollywood Life


Amber, Johnny Depp'i Duydu


Galeriyi görüntüle

kehribar duydu ex arıyor Johnny Depp 7 Haziran TikTok hayranlarına teşekkür mesajını ve kendisine karşı başarılı davasını takiben “ilerleme” arzusunu takiben. 58 yaşındaki oyuncu, 5 milyondan fazla takipçisine yaptığı ilk gönderide, dünyaca ünlü gitaristle mahkemeye giderken ve sahnede sahneye çıkarken bir arabadan el salladığının bir derleme videosunu takipçileriyle paylaştı. Jeff Beck36 yaşındaki Amber’e karşı açtığı karalama davası olarak İngiltere’yi gezmeye başladığı 77 yaşındaki , sona erdi. Videonun yanına, “Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın.” Geleceğe bakarak ekledi, “Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha, teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür etmem mümkün değil. Teşekkürler. Sevgim ve saygım, JD.”

@johnnydepp

En değerli, sadık ve sarsılmaz destekçilerime. Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın. Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür edemem. Teşekkürler. Sevgim ve saygım, JD

♬ Yabancı – Sevinçleri Sevin

Videonun paylaşılmasından sadece birkaç saat sonra Amber, Johnny’nin sözlerine karşılık verdi. “Johnny Depp’in ‘ilerliyor’ dediği gibi, kadın hakları geriye gidiyor. Kararın aile içi şiddet mağdurlarına mesajı … ayağa kalkıp konuşmaktan korkmak” dedi. İnsanlar.

Amber, bir Fairfax’ten sonra aynı duyguyu tekrarladı, Va. jürisi, 2018’de bir op-ed aracılığıyla onu karalamaktan suçlu buldu. Washington Post, içinde aile içi şiddetten kurtulan olduğunu iddia etti. O sırada ayrı olduğu Johhny’nin adını vermese de, taciz ifadelerinin onunla ilgili olduğu düşünülüyordu. Johnny ona 100 milyon dolar dava açtı ve 12 Nisan’da başlayan haftalarca süren bir davanın ardından 10,35 milyon dolar tazminat aldı. Amber’e yaptığı açıklamalar nedeniyle 2 milyon dolar verildi. Karayip Korsanları yıldızın avukatı, Adam Waldmaniçin Günlük posta Amber tarafından Johnny aleyhine yapılan iddialara tepki olarak 2016 yılında.

kehribar duydu
Amber Heard, deneme için Fairfax, Va.’da göründü (Fotoğraf: Shutterstock)

“Bugün hissettiğim hayal kırıklığı kelimelerin ötesinde. Amber, davanın 1 Haziran’daki sonucunun ardından çevrimiçi olarak paylaşılan bir bildiride, kanıt dağının hala eski kocamın orantısız gücüne, etkisine ve egemenliğine karşı koymak için yeterli olmamasına üzüldüm” dedi. “Bu kararın diğer kadınlar için ne anlama geldiği konusunda daha da hayal kırıklığına uğradım. Bu bir gerilemedir. Zamanı, sesini yükselten ve sesini yükselten bir kadının alenen utandırılabileceği ve küçük düşürülebileceği bir zamana geri götürüyor. Kadına yönelik şiddetin ciddiye alınması gerektiği fikrini ortadan kaldırıyor” dedi.

Bu arada Johnny, İngiltere’de bir tavernada Jeff ve İngiliz müzisyenle kutlama yaptı. Sam Çamurluk, 28, jürinin kendisi için olumlu kararından sonra. Sosyal medyadan da bir mesaj yayınladı. “Altı yıl önce hayatım, çocuklarımın hayatı, bana en yakın olanların hayatı ve ayrıca uzun yıllar boyunca bana destek olan ve bana inanan insanların hayatları sonsuza dek değişti. Hepsi göz açıp kapayıncaya kadar. Ve altı yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi. Gerçekten alçakgönüllüyüm,” diye başladı 1 Haziran tarihli gönderisine. Davanın arkasındaki “gerçeği ortaya çıkarabildiğini” artık “huzurlu” hissettiğini söyleyerek bitirdi.

Johnny hayatına devam etmeyi planlasa da bu o kadar kolay olmayabilir. Amber’ın sözcüsü, Alafair Salonuortaya New York Times karara itiraz etmeyi planladığını söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/amber-heard-responds-johnny-depp-tiktok-message/

Yorum yapın

SMM Panel