Amber Heard Johnny Depp Davasının Ardından Kardeşiyle Pazarlık Yaptı: İzle – Hollywood Life


Amber Heard Johnny Depp Davasının Ardından Kardeşiyle Pazarlık Yaptı: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evelyn Hockstein/AP/Shutterstock

kehribar duydu, 36, 16 Haziran’da popüler indirim mağazası TJ Maxx’te alışveriş yaparken görüntülendiğinde dikkat çekti. eski eşi Johnny DeppKısa süre önce aleyhindeki hakaret davasını kazanan , bir izleyici tarafından filme alınan ve paylaşılan gezi sırasında kız kardeşi Whitney Henriquez’e katıldı. TMZ. Klipte Amber, beyaz düğmeli bir üst, kot pantolon ve siyah mokasen giyerken, Whitney grafik bir tişört ve kot pantolonun üzerine ten rengi bir blazer giydi.

Aquaman yıldızı da sarı saçlarını topuz yaptı ve minimal makyaj yaptı. Küçük kız kardeşi de saçlarını topuz yaptı ve etrafına kırmızı bir sargı ekledi. Bir noktada, alışveriş sepetini alışveriş yapan bir arkadaşın yolundan mutlu bir şekilde çıkarırken, “Üzgünüm” dediği görülebilir.

kehribar duydu
Amber Heard, Johnny Depp’in kendisine yönelik hakaret davasının karara bağlandığı gün. (Evelyn Hockstein/AP/Shutterstock)

Amber ve Whitney’in çıkışı, Amber’in avukatlarının, Mayıs ayı boyunca bir ay süren duruşmanın sonunda Johnny’ye verilen 8.3 milyon doları ödeyemeyeceğini kamuoyuna açıklamasından sadece haftalar sonra geldi. Aktörün Amber’den parayı almaya çalışıp çalışmayacağı belli değil, ancak kendisi ve ekibi, jüri kararına itiraz edeceklerini kamuoyuna açıkladı. Ayrıca kısa süre önce derinlemesine bir oturma görüşmesi yaptı. Savannah Guthrie için Bugünve Johnny’nin iddiaya göre onu fiziksel olarak taciz ettiğine ve kararlarından dolayı jüriyi suçlamadığını ifşa ettiğine dair ifadesinin arkasında durmaya devam ediyor.

“Onları suçlamıyorum. aslında anlıyorum. O sevilen bir karakter ve insanlar onu tanıdıklarını düşünüyorlar” dedi. “Nasıl yapabildiler? Ağzımdan çıkan tek kelimeye bile inanmamak için nasıl inanılır bir insan olmadığıma dair üç buçuk hafta boyunca tanıklığı dinledikten sonra.”

kehribar duydu
Amber Heard, avukatlarıyla birlikte mahkeme salonunda. (Evelyn Hockstein/AP/Shutterstock)

Oyuncu ayrıca hala onu sevdiğini söyledi. Edwards Makaseller yıldızdır ve ona karşı “kötü hisleri” yoktur. “Onu seviyorum. Onu tüm kalbimle sevdim ve derinden kopmuş bir ilişkinin yürümesi için elimden gelenin en iyisini yaptım ama yapamadım” diye açıkladı. “Ona karşı hiçbir kötü duygum ya da kötü niyetim yok. Bunu anlamanın zor olabileceğini biliyorum. Birini sevip sevmediğinizi anlamak gerçekten kolay olabilir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/amber-heard-bargain-shops-tj-maxx-sister-whitney-video/

Yorum yapın

SMM Panel