Amber Heard, Duruşmadan Sonra Johnny Depp’in TikTok İlk Çıkışını Eleştirdi


Depp, mahkemenin kararına tepkisini paylaşmak için 1 Haziran’da Facebook ve Instagram sayfalarını da ziyaret etti.

Kısmen şöyle yazdı: “Bana karşı hiçbir suçlamada bulunulmamasına rağmen, medya aracılığıyla bana çok ciddi ve cezai suçlamalar yapıldı ve bu sonsuz bir nefret dolu içerik yağmurunu tetikledi. Zaten bir nanosaniye içinde dünyayı iki kez dolaşmıştı. hayatım ve kariyerim üzerinde sismik bir etkisi oldu.”

Depp daha sonra, “bu davayı getirmesinin nedeninin, sonucu ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmak olduğunu” da sözlerine ekledi.

2 Haziran’daki bir görünümde BugünHeard’ın avukatı Elaine Bredehoft Müvekkilinin, kamuoyuna çokça duyurulan dava sırasında “şeytanlaştırıldığını” söyledi ve “bir dizi delil sorunu olduğunu, gelmeyen çok fazla kanıt olduğunu” da sözlerine ekledi.

Heard’in bir sonraki hamlesine gelince, Bredehoft, Heard’ın 1 Haziran kararına “kesinlikle” itiraz etmeyi planladığını söyledi.

E! Haber, yorum için Depp’in temsilcisine ulaştı ve herhangi bir geri dönüş olmadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333777/amber-heard-slams-johnny-depp-s-tiktok-debut-after-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel