Amber Heard, Duruşmadan Sonra Johnny Depp’i Hala ‘Sevdiğini’ Söyledi – Hollywood Life


amber duydum, johnny depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Agf/Shutterstock

kehribar duydu eski kocasına olan aşkını itiraf etti Johnny Depp karalama davası lehinde sona erdikten sonra bile ortadan kaybolmadı. ile yapacağı röportaj sırasında Savannah Guthrie, 36 yaşındaki oyuncu, gazetecinin kendisine “aşkı sürdürmek” konusunda ön duruşmada bulunduğuna dair bir açıklama yapıp yapmadığını sorduğunda 58 yaşındaki Johnny’ye karşı kötü duygular beslemediğini açıkladı. Karayip Korsanları yıldız hala doğruydu.

Amber, duruşmada iddia ettiği tacize rağmen hala nasıl hissettiğini açıklayarak ifadeyi yaptığı zamanki gibi hissettiğini açıkladı. “Onu seviyorum. Onu tüm kalbimle sevdim ve derinden kopmuş bir ilişkinin yürümesi için elimden gelenin en iyisini yaptım ama yapamadım. Ona karşı hiçbir kötü duygum ya da kötü niyetim yok. Bunu anlamanın zor olabileceğini biliyorum. Birini sevip sevmediğinizi anlamak gerçekten kolay olabilir” dedi.

Amber’a Johnny’ye olan aşkını açıklamanın dışında, duruşmada okunan ve op-ed yayınlandıktan sonra onun için “küresel aşağılanma” olacağını söylediği bir metin hakkında da soru soruldu ve su adamı star, karara karar verirken jürinin bazı kusurlarını görmesini sağlamaya çalıştığını açıkladı. “Söz verdiğini biliyorum. Buna tanıklık ettim. Ben iyi bir kurban değilim. Anladım. Ben sevilebilir bir kurban değilim. Ben mükemmel bir kurban değilim” dedi. “Tanıklık verdiğimde jüriden beni insan olarak görmesini ve kendi sözlerini duymasını istedim ki bu bir sözdür. O varmış gibi hissettiriyor.”

Amber Heard, Duruşmadan Sonra Johnny Depp'i Hala 'Sevdiğini' Söyledi – Hollywood Life
Amber, duruşmaları boyunca bile Johnny için hala ‘aşk’ hissettiğini açıkladı. (Agf/Shutterstock)

Röportajın tamamı Cuma akşamı yayınlanacak. Önceden gösterilen diğer bölümlerde Amber, sosyal medyanın duruşmada oynadığı rol hakkında da konuştu ve ayrıca tanıklık ettiği tüm suistimallerin doğru olduğuna yemin etti. “Elbette, ölüm günüme, [I] Tanıklığımın her sözünün arkasında duracak” dedi.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/amber-heard-love-johnny-depp-trial-interview/

Yorum yapın

SMM Panel