Amazon’dan Bu Düzenleyicilerle Hayalinizdeki Mutfağı Gerçek Hale Getirin


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

TikTok mutfak organizasyonunda değilseniz, insanların yiyeceklerini kelimenin tam anlamıyla kaldırdığı videoları izlemekle ilgili tüm aldatmacanın ne olduğunu anlamayabilirsiniz. Ama benim gibi #RestockTok’a takılıp kaldıysanız, bir noktada mutfağınızın çalışma şeklini tamamen yeniden keşfetmeyi kesinlikle hayal etmişsinizdir. Ya sana bu fantezinin gerçek olabileceğini ve bunun senin hayalini gerçekleştirmeye başladığının işareti olduğunu söylesem mutfak düzenleme sistemi?

Tüm yiyecek ve içeceklerinizin her şeyin tekdüze ve temiz göründüğü mükemmel küçük düzenleyicilerde olduğu dolu bir buzdolabına veya kilere sahip olmanın çok tatmin edici bir yanı var. Ancak estetik amaçlı olsun ya da olmasın, iyi mutfak düzenleyicilere yatırım yapmanız için milyonlarca neden var. Yiyeceklerinize kolayca erişmenizi sağlar. Bu, özellikle yemek pişirirken veya bir yemek yerken faydalıdır. Eşyalarınızı düzenli tutan bir sistem böylece dağınık bir buzdolabından kaçınabilirsiniz. Bu organizatörler ayrıca başka bir yerde depolama olarak ikiye katlayın evinizde yatak odanız veya banyonuz gibi. En önemlisi, mutfağınızda sahip olduğunuz alanı en üst düzeye çıkarır, böylece depolama alanınızda daha verimli olabilirsiniz.

Olduğu söyleniyor, işte birkaç tane organizasyon öğeleri Mükemmel bir mutfağa sahip olmak için kontrol etmelisiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380808/make-your-dream-aesthetic-kitchen-a-reality-with-these-organizers-from-amazon?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir