Amazon’dan Bu Bodysuit’i Giyene Kadar Kot Pantolonumun Fermuarını Kapatamadım


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Fermuarını kapatmayan kot pantolon giymeye çalışmanın hüsranını hepimiz yaşamışızdır. Kapıdan çıkmak için acele ettiğimde ya da en sevdiğim, fermuarı olmayan kot pantolonumsa, bu bir serseri. Kıyafetimi önceden denediğim ve hiçbir sorun yaşamadan sadece bir veya iki gün sonra fermuarla mücadele ettiğim zamanlar oldu. Bu yüzden şekillendirici giyim oyunumda utanılacak bir şey yok. Algılanamıyorsa ve gerçekten rahatsa neden yumuşatıcı bir iç çamaşırı giymiyorsunuz?

seviyorum SHAPERX Zıbın. Bana çok aşina olduğum “Eve gidip bu elbiseyi çıkarmak için sabırsızlanıyorum” hissini vermeden şık bir kontur sunuyor. Bu body, XXS’den 5XL’e kadar değişen bedenlerde dokuz renkte sunulur. Sizinkini postayla aldığınızda şoke olabileceğiniz konusunda sizi uyarıyorum çünkü ufacık küçücük görünecek. Paketi açtığımda paniğe kapıldım ama aslında süper esnek bir body.

O kadar destekleyici ki sutyenle bile giymiyorum ki bu öyle değil. Bir şey ben durmadan büyük bir göğüs ile yapın. Omuz baskısını azaltabilmeniz için ayarlanabilir omuz askıları vardır. Kasıkta bir kopça ve göz var, bu yüzden tuvalette çıplak dolaşmak zorunda değilsin.

Bu, kot pantolon ve elbiselerin altında vazgeçilmez bir katman parçasıdır. Ayrıca en sevdiğiniz pantolon veya etekle rahat bir üst olarak da kullanılabilir. Hatta görünümü bazı aksesuarlarla süsleyebilir ve ayakkabı alabilirsiniz. Bu bodysuit tüm favori kıyafetlerinizin daha da iyi görünmesini sağlayacak ve 6.700’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesi var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374877/i-couldn't-zip-up-my-jeans-until-i-put-on-this-bodysuit-with-6700+-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir