Amazon’dan Bu 35 Dolarlık 2 Parça Set Gardırobunuzun Temel Parçası Olacak


Alışveriş yapanlar buna bayılıyor ayarlamak. İşte gurur verici ve rahat kıyafeti öven bazı eleştiriler.

BTFBM İki Parça Günlük Kıyafet Yorumları

Bir müşteri, “Bunun midemi ne kadar güzel gösterdiğine çok şaşırdım. Bel bandında, daha büyük bir göbeği gizlemeye gerçekten yardımcı olan ve kıyafetin daha profesyonel görünmesini sağlayan kıvrımlar var. Renk de muhteşem. Bu, diğerinden çok farklı. Normalde satın alırdım ama giyerken kendime çok güveniyorum!”

Bir diğeri, “Rahat ve şık. Bu setin uyumuna bayıldım! Alt kısımlar çok geniş ve üst kısım gurur verici.”

Bir Amazon müşterisi övgüyle söz etti, “Bu pantolon setine bayıldım. Malzemeyi ve pantolonun stilini seviyorum. Stil, onu ev kıyafetlerinden daha sofistike gösteriyor. Bunu her yerde giyebilirsin. Bu setin canlı rengi, en sevdiğim parçası. bu set. Bu parlak mavi sadece çağırıyor ve olumlu hisler veriyor. Ayrıca vücuduma çok yakıştığını ve bedenime tam oturduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.”

“Evet Cepler. Bir kıyafette cepler hakkında ne düşündüğümüzü bilirsiniz, bu bir avantajdır. Bu kıyafet çok rahat ve gündelik. Pantolonlar yumuşak ve çok bol değil, üst kısmı kısa ama çok kısa değil. Gerçekten Bu kıyafet gibi,” diye yazdı bir müşteri.

Bir yorumcu, “Süper sevimli, doğru boyutlandırma ve ayrıca birden fazla satın alındığında karıştırıp eşleştirilebilen renk seçeneklerine bayılıyorum.”

Daha uygun fiyatlı moda mı arıyorsunuz? Bu tulum 3.300’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesine sahiptir ve 41 renkte sunulur.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374743/this-dollar35-2-piece-set-from-amazon-will-become-a-staple-in-your-wardrobe?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir