Amazon’dan Bu 13 Uygun Fiyatlı Zorunluluk ile Seyahat Kaygısıyla Mücadele Edin


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Anma Günü çok yakın, yani yaz sonunda geldi. Önümüzdeki aylarda seyahat planlarınız varsa, seyahatinizi (umarım!) çok daha az stresli hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Çünkü her şeyin yolunda gitmesini çok istesek de durum her zaman böyle olmuyor.

Örneğin, kendi içinde paketleme oldukça stresli olabilir. Bu, özellikle getirecek çok şeyiniz olduğunu, ancak çok sınırlı bir alanınız olduğunu hissettiğinizde geçerlidir. Bu nerede bir dizi ambalaj küpü kullanışlı olabilir. Bir ton yerden tasarruf sağlar, kıyafetlerinizi kırışıksız tutabilir ve bagajınızı temiz ve düzenli tutar. En iyi yanı, bir dizi bulabilirsiniz uygun fiyata birinci sınıf ambalaj küpleri Amazon’da.

Aslında, Amazon’da seyahat için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi ve her şeyi bulabilirsiniz. Seyahatinizdeki stresi azaltmaya yardımcı olacak pratik ürünler veya seyahatleriniz boyunca serin, sakin ve tok kalmanıza yardımcı olabilecek şeyler arıyorsanız, Amazon’dan seyahat kaygısıyla savaşmaya yardımcı olabilecek bazı olmazsa olmaz ürünleri bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331836/fight-travel-anxiety-with-these-essential-products-from-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel