Amazon’dan Bu 12 Dolarlık Makyaj Fırçası Tutacağı Saf Dehadır


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bazen bir ürüne tüm hayatımız boyunca nerede olduğunu sormak isteriz, bu konuda tam olarak böyle hissediyoruz. süper havalı ve uygun fiyatlı fırça düzenleyici Amazon’dan.

çok işlevli Fırça tutucusu dört farklı renk seçeneğiyle gelir ve kurutma işlemini çok daha hızlı hale getirmenin süper kullanışlı ve pratik bir yoludur. Düzenleyiciden en iyi şekilde yararlanmak için dikey olarak yerleştirebilir ve fırçaları her iki tarafta saklayabilirsiniz. Gadget, yalnızca makyaj fırçalarınızı değil, aynı zamanda boya fırçalarını, güzellik araçlarını, masa temellerini ve çok daha fazlasını tutmak için mükemmel bir yerden tasarruf sağlayan çözümdür. En iyi kısım? Sadece 12 dolar.

Fırça tutucunun yüzlerce parlak yorumu var, ancak tamamen dürüst olmak gerekirse, daha fazlasını hak ettiğini düşünüyoruz.

Bir yorumcu, “Makyaj fırçaları için geniş ürün yelpazem için farklı bir şeye ihtiyacım vardı ve bu beni hayal kırıklığına uğratmadı! Her boyuttaki fırçayı tutabilir ki bu harikadır!! Ve beklediğimden daha fazla fırça tutar! Bir kalem/kalem kabına harika bir alternatif olur bir masa için de.”

Başka bir yorumcu, “Bu fırça tutacağı harika! Daha fazla sipariş veriyorum. Onu kirli fırçalarımı ayırmak için ve ayrıca fırçalarımı yıkarken kurutma askısı olarak kullanıyorum. Onları bırakmak yerine bu şekilde kurutmak daha iyi. sonunda fırçalarınızı mahvedebileceği için bir havlu üzerinde. Genel olarak, tavsiye ederim!”

Fışkırmayı bırakacağız makyaj fırçası tutacağı şimdi kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz. Devamını okuyun ve hemen sepetinize ekleyin!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372579/this-dollar12-makeup-brush-holder-from-amazon-is-pure-genius-and-deserves-way-more-hype?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir