Amazon’daki Bu Motive Edici Su Şişeleri 12 Doların Altında Satışta


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bu renkli, motive edici su şişelerini her yerde görmüşsünüzdür. Sadece ne zaman su molası vermeniz gerektiğini gösteren zaman işaretçilerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda su molası vermenize yardımcı olmak için “Hedefinizi hatırlayın”, “Çekinmeye devam edin” ve “Vazgeçmeyin” gibi canlandırıcı ve teşvik edici mesajlara da eşlik eder. yol boyunca yeterli su. Hidratlı kalmak yıl boyunca önemli olsa da, ter yoluyla daha fazla sıvı kaybetmeye meyilli olduğumuz için artık yaz olduğu için daha da önemli.

Şansımıza, Amazon bunlardan bazılarını koydu. alışveriş yapanların en sevdiği motivasyonel su şişeleri indirimde ve indirimler gerçekten çok iyi!

Örneğin, Venture Pal’in yarım galonluk su şişesi 4.000’den fazla beş yıldızlı inceleme ile şu anda sadece 9 $ karşılığında satışta. Orijinal fiyatın 21 $ olduğunu düşünürsek, gerçekten iyi bir anlaşma alıyorsunuz. Ancak şu anda satışta olan tek su şişesi bu değil.

Bazılarını topladık motivasyonel su şişelerinde en iyi fırsatlar şu anda Amazon’da. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334711/these-amazon-shopper-loved-motivational-water-bottles-are-on-sale-for-less-than-12?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel