Amazon’daki Bu 25 Dolarlık Yoga Pantolonunun 6.800’den Fazla 5 Yıldızlı İncelemesi Var


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Süper rahat ev kıyafeti olarak ikiye katlanan egzersiz kıyafetleri cidden en iyisidir – yoga pantolonu gibi. Sabah esneme hareketleri ve pilates dersleriniz için mükemmel, aynı zamanda tembel kıyafet günleriniz için de tamamen giyilebilir.

Eğer bunun için avda bulunduysanız mükemmel bir çift yoga pantolonu bu bankayı kırmayacak, aradığınızı bulduk. Bunlar Amazon’da yoga pantolonları 6.800’den fazla olumlu eleştiriye sahip ve sadece 25 dolar.

Yoga pantolonunun V şeklinde yüksek bir beli vardır, bu nedenle sadece süper rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda çok da gurur vericidir. Pantolon nefes alabilir, her türlü antrenmana uygun dört yönlü esnekliğe, yüksek kaliteli kumaşa ve belki de en önemlisi kesinlikle iç göstermez.

Bir inceleme, “Bir çift bol tayt arıyordum çünkü bir zamanlar bende vardı ama Kohl’s’tan çok inceydi. Bunlara rastladım ve postayla alır almaz açıp giydim. . Vay canına, bunların kalitesinden çok etkilendim. Fazla bir şey beklemiyordum ve bunlar şu anda sahip olduğum açık ara en iyi tozluklar. Bunlar gerçekten kalın ve esnek. Malzeme çok yumuşak yumuşak. Onlara aşığım ve yakında daha fazlasını almayı planlıyorum.”

Bu yeterli değilse, başka bir inceleme şöyle paylaşıyor: “Bu yoga pantolonları, çapraz bel bandıyla son derece gurur verici. Onlarla ilgili en çok takdir ettiğim şeylerden biri, onlarla ayakkabı giymeye çalışırken yeterince uzun olmaları, çoğu çizme bacak yogası. pantolonlar genellikle çok kısa… Malzemesi de çok güzel, daha çok parlak bir yoga pantolonu malzemesi…”

25 dolarlık yoga pantolonunu kendiniz satın almak için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358113/these-dollar25-yoga-pants-on-amazon-have-over-6800-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir