Amazon’da Beni Aritzia’da Alışveriş Yapıyormuşum Gibi Hissettiren 27 Şey


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Muhteşem, muhteşem malzeme kızlar Aritzia’yı sever, ancak biz de bütçeyle alışveriş yapmayı severiz. arasında gezinirken Amazon moda, sitenin birçok stilinin Aritzia’nın trend parçalarına benzediğini, ancak çok daha düşük fiyatlarla olduğunu fark ettim. Amazon ürünleri hızlı bir şekilde gönderilir ve iadeler çok kolaydır, böylece deneyebilirsiniz bu stiller evde ve stresli kişisel soyunma odalarını atlayın.

Aritzia’nın stillerinin çoğu ofis dostu olmakla birlikte bir şekilde zahmetsizce modaya uygun. Marka aynı zamanda süper rahat ama yine de sizi bir arada gösteren uyumlu takımlarıyla tanınır. Aritzia stilleri, sizi anında havalı bir kız gibi hissettirecek şık, minimalist bir tarza sahiptir. Amazon’da benzer stiller için alışveriş yaparken bunları aklımda tuttum.

27 için aşağıya kaydır üstler, salon kıyafeti, eteklerve beni Aritzia’da alışveriş yapıyormuş gibi hissettiren Amazon’dan daha fazlası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332193/27-things-at-amazon-that-make-me-feel-like-i-m-shopping-at-aritzia?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir