Amazon’da Alışveriş – Hollywood Life


tenis eteği
Resim Kredisi: Natalia/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Athleisure, bir süredir TikTok’un konuşması oldu. Rahat, WFH salon takımlarından hem ofis hem de spor salonu için yeterince şirin atletik giysilere kadar TikTok, en son trendleri bize bildirmenin zirvesinde. Son zamanlarda patlayan bir atletizm parçası tenis eteği. eğer ararsan #tenniskirt on TikTok’ta Hemen sahadan çıkıp podyuma çıkmış gibi görünen tonlarca kıyafet görebilirsiniz.

SANTINY Pileli Tenis Eteği: $26.99 – Amazon’dan satın alın

Son zamanlarda en sevdiğimiz ünlülerden biri, Hilary Duff, bu trendin içinde yer alırken görüldü. Tenis eteği dalgasına atlamak için başka bir neden daha olsaydı, o da buydu. Olması gereken kıyafetlerde nasıl süper şık ve eşleşmeye hazır görünebileceğinizle ilgili ayrıntılar için okumaya devam edin. sevimli pilili tenis eteği.

Beyaz tenis eteği giyen bir kadın.

Rahat ve eğlenceli modanın büyük hayranlarıyız – bu tenis eteği trendini gerçekten bu yüzden seviyoruz. bu SANTINY Pileli Tenis Eteği egzersiz yapmak, ayak işleri yapmak veya sadece dışarıda olmak için harika kılan süper rahat malzemeden yapılmıştır. Nefes alabilen, çabuk kuruyan kumaştan üretilmiştir ve daha fazla havalandırma sunan dahili file astarlı şortlara sahiptir.

Yüksek belli, geniş bel bandı ekstra rahatlık sağlar ve karın desteği sağlarken aynı zamanda tam koruma sağlar. Bel bandı sizinle birlikte hareket eder ve aşağı yuvarlanmadan yerinde kalır, böylece aktif kalırken endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca dört cep içerir (evet, cepli bir etek – bir kazan-kazan) böylece telefonunuzu, cüzdanınızı ve ihtiyacınız olan diğer her şeyi her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Bu rahat, şık trend kesinlikle içine girmek isteyeceğiniz bir trend. Hilary Duff’ı moda ilhamınız olarak kullanın ve kendi tenis eteği görünümünüzü yaratın. ile rahat ve modaya uygun kalın SANTINY Pileli Tenis Eteği.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/hilary-duff-tennis-skirt-dupe-4829406/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir