Amazon Yorumcuları, Bu Uygun Fiyatlı Uzun Elbisenin “Güzel Bir Şekilde Uyduğunu” Söyledi


Bu makalede adı geçen marka, Amazon’un E anlamına gelen Creator Connections programının ortaklarıdır! bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, satın alma işleminizden daha fazla komisyon alabilir. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Hırsızlıktan bahsediyorsak, alışveriş yapılacak yer Amazon’dur; özellikle de Avrupa kaçamağınız veya sahilde geçirdiğiniz sıcak günler için yazlık gardırobunuzu hazırlama sürecindeyseniz. Dürüst olmak gerekirse, yaz ayları için büyük bir planınız olmasa bile, bu yazlık boho maksi elbise Amazon’dan, normal bir günde yeterince şık ve rüya gibi hissetmenizi sağlayacak.

Bu zahmetsizce şık ve göz alıcı maksi elbise, sıcak hava gardırobunuzu iyiden mükemmele taşımak için ihtiyacınız olan şey. Bütçe dostu görünüm, küçükten XX-büyük bedene kadar mevcuttur ve kırmızıdan parlak maviye ve turuncu çiçeklere kadar 12 farklı tonda sunulur. Dökümlü elbise sadece çok sevimli görünmekle kalmıyor, aynı zamanda 2.300’den fazla yorumcu onun “rahat” kesimini onaylıyor.

Bir yorumcu, “Ne harika bir elbise! Mükemmel uyuyor! Güzel dökümlü elbise. En sevdiğim güneş elbisesi. Astarı var, bu yüzden yapışmaz. Bayıldım.”

Başka bir eleştirmen fışkırıyor, “Bu elbiseye çok hoş bir şekilde şaşırdığımı söylemeliyim. Malzeme yumuşak, güzel bir şekilde dökümlü ve uzunluk tam doğru! Sadece 5 yaşında olduğum için genellikle uzunluk konusunda zorlanıyorum. ‘2″, ama bu bana ayak bileklerimin sadece birkaç santim yukarısına çarptı, hoşuma giden yer orası. Ayrıca iyi, slip-style astarı var, bu yüzden olmaması gereken şekilde yapışmıyor. Ve cepler! Kesinlikle mutlu.”

Bedenler tükenmeden boho maksi elbiseyi yaz gardırobunuzun bir parçası yapmak için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375834/this-amazon-maxi-dress-has-2300+-five-star-ratings-and-reviewers-say-it-%22fits-beautifully%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir