Amazon Tozlukları Lululemon’dan Daha İyi – Hollywood Life


tayt
Resim Kredisi: Anton/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Güzel bir sabah ve yürüyüşe çıktınız. Arkadaşlarınızla çabucak bir fincan kahve içmeye, biraz yalnız vakit geçirmeye veya köpeğinizle dışarı çıkmaya gidiyor olabilirsiniz. Ama sabahınızı iyiden fantastike neyin götürebileceğini biliyor musunuz? Mükemmel tembel sabah kıyafeti.

SATINA Yüksek Belli Tayt: Onları Amazon’dan satın alın

Açık havada eğlenmek, zihinsel pilinizi şarj etmenin harika bir yoludur, ancak kötü giysiler gününüzü mahvedebilir. Kimse bütün gün nemli ve rahatsız hissetmekten hoşlanmaz. Spandex kumaşları kim icat ettiyse, artık hafif ve nefes alabilen bir çift taytın rakipsiz çok yönlülüğünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Birçok atletik giyim markası kült favorileri haline geldi. Ancak çoğumuz basit bir çift rahat tozlukla gelen yüksek fiyat etiketlerine dayanamıyoruz. Neyse ki, bunlar yüksek belli tozluk sana bir kola ve bacağa mal olmaz. Temiz çizgileri ve klasik stiliyle, bu 10 dolarlık temel parçalar kesinlikle modanın vazgeçilmezi olacak. Bu tozluklara hayran olan 55.000 beş yıldızlı müşteriye katılın ve sipariş verin Amazon bugün.

Siyah, pembe, turuncu ve gri renklerde dört tayt seti

Eğer takip ediyorsun Kardashianlar, tenli tayt giymeyi ne kadar sevdiklerini biliyorsun. Bunun nedeni, hemen hemen her şeyle eşleşebilecek sayısız tasarım ve renge sahip olmalarıdır. Bu yüksek belli taytları en sevdiğiniz üstler, uzun tunikler, hırkalar veya kabanlar ile giyebilirsiniz. Bunları ayrıca topuklu ayakkabılardan topuklu ayakkabılara, bağcıklı ayakkabılara, bağcıklı ayakkabılara, botlara ve sandaletlere kadar tercih ettiğiniz ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Tarzınız ne kadar çeşitli olursa olsun, bunlar elastik SATINA tayt çeşitli durumlar için kıyafetlerinizi değiştirebilir.

Pastelden canlı tonlara/ Style-wise arasında değişen 25 renk seçeneği arasından seçim yapabilir, Capris veya tam boy arasından seçim yapabilirsiniz. Anahtarlarınızı, cüzdanınızı ve telefonunuzu saklamak için cepli olanı da seçebilirsiniz. Sonuç olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz 52 tasarımınız var (eğer bu özgür bir seçim değilse, o zaman ne olduğunu bilmiyoruz!)

SATINA yüksek belli tayt tek beden herkese uyar. Normal boyut, küçükten büyüğe çerçevelere uyarken, artı bir boyut, ekstra büyükten iki katına kadar ekstra büyük çerçeveler için hoş bir uyum sunar. Ultra-pürüzsüz kumaşlardan yapılmış olup, her boy ve şekildeki beli ve bacakları esnetip sarabilir.

senin koymak satine tayt on size moda sahnesinde ayak uydurabilir. Sihri kendiniz görmeye hazırsanız, gidin ve seninkini şimdi Amazon’da al. Sonuçta, her yerde giyebileceğiniz rahat ve şık bir kıyafetin yerini hiçbir şey tutamaz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/amazon-leggings-better-than-lululemon-4730035/

Yorum yapın