Amazon Sepetinize Eklemek İçin İnternette Ünlü 11 Güzellik Buldu


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Benim gibiyseniz, tüm yollar alışverişe çıkar. Masumca TikTok, Instagram veya YouTube videoları izlediğinizi düşünebilirsiniz, ancak farkına varmadan, yarın kapınızın önünde olacak, internetle ünlü güzellik ürünleriyle dolu bir Amazon sepetiniz var. TikTok “bana” satın aldırdığı için alışveriş yapan tek kişinin ben olmadığımı biliyorum. Milyonlarca insan sonuçlarını ve güzellik ipuçlarını çevrimiçi olarak paylaştığında, ekran görüntüleri alıyorum ve “sepete ekle”yi tıklıyorum.

Yeni güzellik ürünlerini denemeyi benim kadar seven diğer insanlarla bir topluluğun parçası olmak eğlenceli. Öyle bile olsa, ortaya çıkan çok sayıda viral güzellik ürünü var. tüm zaman ve buna ayak uydurmak zor olabilir. Neyse ki, Amazon çok sayıda açılış sayfası var internet ünlü güzellik buluntuları bir yerde. Bundan daha kolay olamaz, değil mi?

İşte favorilerimden bazıları viral olan ürünler TikTok, Instagram ve YouTube’da.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333300/amazon-internet-famous-beauty-finds?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel