Amazon Prime Üyeleri Bir Yıllığına Ücretsiz Grubhub Alır – Hollywood Life


grubhub
Resim Kredisi: Diego/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Hepimizin beklediği an sonunda geldi – Amazon Başbakan Günü. İki günlük etkinlik, 12-13 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve hemen hemen her şeyde tonlarca harika fırsat içeriyor. İlgimizi çeken anlaşmalardan biri, Prime üyelerin ücretsiz bir yıl için uygun olmalarıdır. Grubhub+ üyeliği.

Peki, bu tam olarak ne anlama geliyor? A Grubhub+ üyelik ücreti aylık 9,99 ABD dolarıdır, ancak Amazon Prime’a kaydolun veya zaten üyeyseniz, bu aylık ücret bir yıl boyunca dalgalanır. Grubhub+ üyeliği, belirli restoranlarda 0 ABD doları teslimat ücreti, özel tasarruflar ve çok daha fazlasını içerir.

Tek yapmanız gereken Amazon Prime’a kaydolmak, Grubhub+ uygulamasını etkinleştirmek ve ardından 0 $ teslimat ücretinin tadını çıkarmak (ki bu ciddi anlamda artabilir)! adımlar basit ve Amazon tam olarak ne yapacağını paylaştı, bu da şu şekilde:
“1. ‘Ücretsiz Grubhub+’yı etkinleştir’e tıklayın.

2. Oturum açmanız veya bir hesap oluşturmanız için size Grubhub ekranı sunulacaktır.

3. Prime ve Grubhub hesaplarınızı bağlamak için şartlar ve koşulları kabul edin.

4. Prime üyelik durumunuzu Grubhub ile paylaşmayı kabul edin.

5. Ücretsiz Grubhub+ üyeliğinizin tüm avantajlarından yararlanmaya başlayın.”

kaydolmak AmazonPrime Üyeliği Ayda 14,99 ABD Dolarına mal olacak, bu da, Amazon’un maliyeti 2 ABD Doları artırarak 12,99 ABD Dolarından 14,99 ABD Dolarına yükseltmesiyle Şubat ayında değişen, ayda 12,99 ABD Doları olan orijinal ücretten biraz daha fazladır. Ancak Prime’ın tüm avantajlarını ve Grubhub+’ın avantajlarını hesaba kattığınızda, bu küçük bir bedeldir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/amazon-prime-free-grubhub-one-year-4788399/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir