Amazon Prime Day – Hollywood Hayatı


çiviler
İmaj Kredisi: pavlovski / Adobe Stock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Genel güveninizi artırmak için yeni bir tırnak seti gibisi yoktur. Farklı renklerden modaya uygun tasarımlara kadar, tırnaklarınızı yaptırmak kendinizi ifade etmenin eğlenceli bir yoludur. Bunu kullanabiliyorken neden sık salon gezilerinin maliyetini ve zahmetini cilalı parmak uçlarının önüne geçesiniz? daldırma tozu başlangıç ​​​​kiti yerine?

ile meseleleri kendi elinize alın. salona yakışan tırnak seti. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir Prime Deal! Bu fiyata, manikür hashtag’inizi evde hazırlayarak satın alırken ve uzun vadede tasarruf edeceksiniz.

AzureBeauty Dip Toz Seti

Elinizi yeni bir şeyde deniyor veya sadece becerilerinizi geliştirmek istiyor olun, 29 parça daldırma tozu başlangıç ​​​​kiti ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. 20 farklı renk daldırma tozu, bir baz kaplama, bir üst kaplama, bir aktivatör ve daha fazlası ile birlikte gelir! Parlak kırmızılardan koyu mavilere kadar çeşitli canlı renklerle tırnaklarınızı istediğiniz zaman kişiselleştirin.

LED ışığın altında ellerinizle beklemekten bıktınız mı? Zamandan tasarruf ederken salon kalitesinde tırnakları evde alın. Bunda bitişler yüksek kaliteli set Çabuk kururlar, bu nedenle LED lamba veya tırnak kurutma makinesi kullanımına ihtiyaç duymazlar.

Bu daldırma tozları toksin içermez ve sülfatlar, parabenler, formaldehit veya diğer zararlı bileşenler olmadan yapılır. bu renkli tozlar uzun ömürlüdür, bu nedenle ufalanma veya sürekli rötuşlar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yeni tırnak tasarımlarınız, profesyonel salonların sunduğu zaman dilimine eşit olarak üç haftaya kadar sürebilir.

Kendi tırnak teknolojiniz olarak paradan tasarruf edin ve tırnaklarınızı talep üzerine yapın. Bu mucizevi kit Başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip ve bu Prime Day fırsatıyla daha da fazla tasarruf edeceksiniz. Kendi evinizin rahatlığında salon kalitesinde tırnaklar elde etmek için satışa sunulan bu her şey dahil dip tozu setini alın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/nail-dip-powder-amazon-sale-4787341/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir