Amazon Prime Day Günün Fırsatı: Bu Kült-Fave Dudak Maskesi Bugün 15 Dolar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bildiğiniz gibi Amazon Prime Day 2022 sonunda geldi ve size gün boyu kaçırmak istemeyeceğiniz harika fırsatları sunuyoruz. Şu anda, tüm indirimin içinden en sevdiğimiz güzellik fırsatlarından birine sahibiz. Sizin de seveceğinizden emin olduğumuz biri.

bu Laneige’den Dudak Uyku Maskesi her yerde güzellik severler tarafından sevilir. Aslında, en sevdiğiniz ünlülerden bazıları, kullandıkları veya onsuz yaşayamayacakları güzellik ürünlerinde bu üründen bahsetmiştir. TikTok’ta gördüm bir noktada. Tüm alışveriş editörlerimiz buna takıntılı ve dürüst olmak gerekirse, sevilecek çok şey var.

Birincisi, aldığınız lezzet ne olursa olsun, ambalaj süper sevimli. Maskenin kendisi süper pürüzsüz, hemen kayar ve dudaklarda çok iyi hissettirir. Sadece bu değil, dudaklarınızı çok yumuşak ve nemli hissetmek için harika bir iş çıkarır. Teknik olarak gece boyunca sihrini çalıştırmak için yapılmış bir dudak uyku maskesi olsa da, isterseniz gün boyunca uygulayabilirsiniz. Yaparız!

Laneige Dudak Uyku Maskesi düzenli olarak 24 dolara mal oluyor, ancak Amazon Prime Day sırasında sadece 15 dolara satılıyor. Denemeyi merak ediyor ama fiyatından dolayı tereddüt ediyorsanız, şimdi alışveriş yapmak için en iyi zaman. Zaten hayranıysanız, stok yapmak için daha iyi bir zaman yok!

Daha fazla bilgi edinmek ve kendiniz için bir çift yakalamak için aşağıdakileri kontrol ettiğinizden emin olun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337444/amazon-prime-day-2022-deal-of-the-day-the-cult-fave-laneige-sleeping-lip-mask-is-on-sale-for-just-15?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir