Amazon Prime Day Alternatifleri: Hedef, Wayfair ve Kaçırılmaması Gereken Satışlar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Muhtemelen çok iyi bildiğiniz gibi, yılın en çok beklenen alışveriş etkinliklerinden biri olan Amazon Prime Day 2022 şimdi gerçekleşiyor. Bu, alışveriş yapanların çok sevdiği bir indirim çünkü onlara modadan güzelliğe, ev ve elektroniğe kadar her şeyde büyük tasarruflar yapma fırsatı veriyor. Amazon’un önümüzdeki iki gün içinde puanlayabileceğiniz fırsat sıkıntısı olmamasına rağmen, diğer birçok çevrimiçi perakendeci de bu hafta Prime Day ile aynı zamana denk gelen büyük satışlar yaptı.

Amazon Prime üyesi değilseniz, bu Prime Day alternatif satışları size üyelik olmadan da benzer indirimler kazanma şansı verir. Ayrıca, alışveriş yapmayı seven ve iyi bir anlaşmadan vazgeçemeyen herkes için harikalar.

Örneğin, alışveriş yapmak için alternatif bir satış Hedefin Anlaşma Günleri. Amazon gibi Target da güzellik, moda, mobilya, mutfak, elektronik, oyuncak vb. ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Hedef Anlaşma Günleri sırasında, perakendeci zaten düşük olan bu fiyatları alıyor ve %60’a varan indirimlerle onları daha da cüzdan dostu hale getiriyor.

Biz alışveriş yapanlar için şanslıyız, şu anda büyük bir indirime sahip olan tek kişi Target değil. Bunun yerine alışveriş yapmak için en iyi Prime Day alternatiflerinden bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337610/amazon-prime-day-alternatives-target-kohl-s-ulta-best-buy-other-can-t-miss-sales-to-shop-instead?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir