Amazon Prime Day 2022: 3 Dolardan Başlayan Tüm En İyi Güzellik Fırsatları


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Güzellik severler, beklediğiniz indirim sonunda geldi! Amazon Prime Day 2022 burada ve her şeye sahibiz en iyi Prime Day güzellik fırsatları Bu yılı kaçırmak istemezsiniz.

Biraz tazelemeye ihtiyacınız varsa, Amazon Başbakan Günü ev ve teknolojiden güzellik ve modaya kadar binlerce ürünün yalnızca sınırlı bir süre için indirimde olduğu çevrimiçi perakendecinin yılın en büyük indirimidir. Bu yıl Amazon Prime Day, 12-13 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor. Güzellik fırsatlarının çoğu her iki günü kapsar, ancak sadece bir günlük indirimler ve kaçırmak istemeyeceğiniz indirim fırsatları vardır.

Alışveriş yapmak için harika bir indirim çünkü size birinci sınıf güzellik ürünlerini indirimle alma fırsatı veriyor; bu, belirli bir markayı denemek istiyor ancak fiyattan dolayı tereddüt ediyorsanız harika. Ayrıca size zaten sevdiğiniz güzellik ürünlerini stoklama şansı verir.

Örneğin, kesinlikle alışveriş yaptığımız bir anlaşma, Laneige Dudak Uyku Maskesi bugün 15 dolara satılıyor. Lüks, son derece nemlendirici ve tam bir takıntıya değer. Bunları normal fiyattan memnuniyetle satın alıyoruz, bu yüzden bahse girersiniz Prime Day’de stoklarımızda olacak. Tabii ki, seçimdeki inanılmaz anlaşmayı görmezden gelemeyiz. Olaplex ürünleri şimdi oluyor.

Bu Amazon Prime Day’i puanlayabileceğiniz en iyi güzellik fırsatlarından bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336979/amazon-prime-day-2022-best-prime-day-beauty-deals-from-laneige-color-wow-haus-laboratories-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir