Amazon Eleştirmenleri Buna “Ateşli Kız Yaz” Elbisesi Diyor


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Anma Günü hafta sonu yaklaşıyor ve planladığınız uzun hafta sonu gezisi öncesinde gardırobunuzu şekillendirmeniz gerekiyor.

Mükemmel gündelik kıyafeti kaçırıyorsanız kısa elbise tatiliniz için hazırlanmak için endişelenmeyin. Amazon, bu çok yönlü, rahat ve son derece gurur verici mini elbise ile aradığınızı buldu. Nervürlü görünüm, ultra yumuşak ve esnek kumaştan yapılmıştır ve bir çift topuklu ayakkabı ve takı ile giyilebilir veya bazı spor ayakkabılar ve bir omuz çantası ile daha rahat hale getirilebilir.

Temel olarak, bu dar elbise yaz için mükemmel bir tarz. Yine de onu bizden almayın. Elbisenin 5.000’den fazla parlak yorumu var.

Bir yorumcu, “Bu elbise giyilebilir veya giyilebilir! Bol esneme ile çok rahat. Onu çok sevdiğim için şimdi toplamda 3 renk olarak yeniden satın aldım. Sade bir elbise ama herkes için mükemmel Bir kot ceket ile harika görünüyor.”

Başka bir yorumcu övgüyle söz ediyor, “Bu elbise mükemmel bir uyum!!!! O kadar rahat ve çok ince!!! Sonunda farklı renklerde 6 tane aldım!!! Medium giyiyorum ve süper iyi oturuyor!! İsterseniz biraz daha gevşek olması için bir beden büyük alın. Ben de bir büyük aldım ve o kadar da büyük değil ama biraz daha hareket alanı sağlıyor.”

Önümüzdeki uzun hafta sonu için bodycon elbiseyi tam zamanında satın almak için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375070/amazon-reviewers-call-this-their-%22hot-girl-summer%22-dress?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir