Amazon Bu Ay En Çok Alışveriş Yapan: En Popüler 15 Ürün


Bu astar ipeksi yumuşaklıkta, hafiftir ve uzun süre kalıcı bir makyaj uygulaması için pürüzsüz bir kanvas oluşturur. Bu formül, markaya göre gözenekleri nemlendirir ve en aza indirir.

Astar 17.700’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesine sahip ve bir müşteri çılgına dönmüş, “Bir kez olsun, bu ucuz ürün sadece “fiyatına göre” iyi değil. Bu harika bir ürün ve bu kadar ucuz olması şaşırtıcı! Sadece üst düzey makyaj yapan birçok kullanıcı harika bir astarı kaçıracak çünkü kim hayal edebilir ki 9 dolara mal olabilir? Benim için, Poreless Putty gerçekten çok benzer olduğu belirli bir 52,00 dolarlık astardan daha iyi performans gösteriyor.. . Genellikle Estée Lauder Double Wear fondöten kullanırım ve bu astar daha pürüzsüz, daha uzun görünmesini sağlar. İki ürün cildimi çok daha genç, esnek ve tonlu gösteriyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332697/amazon-most-shopped-this-month-the-15-most-popular-items-e-readers-bought?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel