Amazon Anma Günü İndirimi: Bir Ninja Blender ve Daha Fazla Fırsatta 27 $ Tasarruf Edin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Anma Günü Hafta Sonu, plaj gezileri, arka bahçedeki barbeküler ve gündemdeki dinlenme ile yazın resmi olmayan başlangıcı olarak bilinir. Biz alışveriş meraklıları için, Amazon da dahil olmak üzere favori sitelerimizden bazı büyük indirimler almak için harika bir fırsat. SKIMS, antropoloji, ve J.Crew. Ve eğer alışveriş yapmak istersen süre Güneşte biraz eğlenmenin tadını çıkarırsınız, bu da her zaman bir seçenektir, özellikle de tatil hafta sonu boyunca harika bir hava varsa.

Anlık (yakın) bir memnuniyetle alışveriş yapmak istiyorsanız, kontrol etmeniz gerekir. Amazon bu haftasonu. Kaçırılmaması gereken çok fazla indirim var ve tabii ki süper hızlı Prime Nakliye. Takip etmeniz gereken çok fazla iyi anlaşma varsa, işte bazı öne çıkanlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332557/amazon-memorial-day-deals-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel