Amatör Boksör Donovan Garcia Araba Kazasından Sonra 15 Yaşında Öldü


Boks camiası yükselen bir yıldızı kaybetti.

Donovan Garcia15 yaşındaki Colorado’lu amatör boksör, birçok eyalet şampiyonluğunu elinde bulunduruyor. öldü 17 Ocak’ta bir araba kazasının ardından ailesi paylaştı.

Genç, 11 Ocak’taki kazada ciddi beyin yaralanmaları geçirdi ve onuruna oluşturulan bir GoFundMe kampanyasına göre, “boynundan aşağısı tüm vücudu tamamen işlevsel olduğu için” ebeveynleri “onu yaşam desteğinde tutmak için savaştı” ve bu sırada hastaneye kaldırılması gerekti. . Ancak Donovan’ın sağlığı bozulmaya devam etti ve kazadan altı gün sonra yasal olarak öldüğü açıklandı.

Sayfada “Ne yazık ki, Donovan en büyük savaşını verdi ve 7 raunt sürdü, ancak yorgundu” yazıyordu. “Ailesi, herkesin onun barış içinde olduğunu ve Allah’ın izniyle barış içinde olduklarını bilmesini istiyor.”

İçinde ölüm ilanı, Donovan, birçok ödülle gelecek vaat eden bir atlet olarak hatırlandı. “Boks onun tutkusuydu ve 2019 Altın Eldiven de dahil olmak üzere birçok şampiyonluk kazandı.” “Donovan’ın altın gibi bir kalbi var ve herkesi kendinden önde tutuyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362688/amateur-boxer-donovan-garcia-dead-at-15-after-car-crash?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir