Amara Skye kimdir? Whoopi Goldberg’in Torunu Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Amara Skye


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

yarışma Şöhret İddiası yoğun oluyor. Evdeki ünlü akraba sayısı azaldıkça risk daha da artıyor. Şimdiye kadarki en şok edici hesaplaşmalardan birinde Lark, Amara Skye’ın ünlü akrabasını doğru tahmin etti.

Hayranlar, Amara Skye’ın kendisini izleyiciye ifşa ettiği dizinin galasından biliyorlardı, ancak kimliği çoğunlukla diğer oyuncu arkadaşları için bir sırdı. 32 yaşındaki torunu Görünüm ev sahibi ve EGOT kazananı ahbap Goldberg! Peki Amara Skye kimdir? HollywoodYaşam Amara hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

Amara Skye
Amara Skye ‘Şöhret Talebi’ üzerine. (ABC)

1. Amara, Alex Martin’in kızıdır.

Alex Martin Whoopi’nin tek çocuğu. Babası Whoopi’nin ilk kocasıdır. Alvin Martin. Amara, Alex’in üç çocuğundan biridir. Alex’in diğer iki çocuğuna isim verildi Jerzey ve Duvarcı. Amara 13 Kasım 1989’da doğdu. 13 Kasım aynı zamanda Whoopi’nin doğum günü!

2. Amara’nın bir kızı var.

Amara adında çok güzel bir kızı var. şarlatan gül. Charli, Mart 2022’de 8 yaşına girdi. Amara’nın kızı, Whoopi’nin ilk torununun torunu.

3. Whoopi, devam etmeden önce Amara’ya öğütler verdi Şöhret İddiası.

Dizinin ilk bölümü sırasında Şöhret İddiası, Amara, Whoopi’nin gösteriye gelmeden önce onu kutsadığını açıkladı. Amara, Whoopi’nin ona “Güçlü bir kaltak ol ve mutlu bir şekilde geri dön” dediğini itiraf etti. Amara, girişinde, Whoopi’nin uygulamalı bir büyükanne olduğunu belirtti. Amara, “Beni çok aramayı ve sahip olduğum her şeyin üstünde olduğumdan emin olmayı seviyor” dedi.

ahbap Goldberg
Whoopi Goldberg, Amara Skye’ın büyükannesidir. (Gregory Pace/Shutterstock)

4. Amara’nın çıkışı açık Şöhret İddiası hatırlanacak biriydi.

Amara, 22 Ağustos bölümünde eleneceğini kesinlikle düşünmüyordu. Lark, tahmin için hedefini seçmek zorunda kaldı. Dokunulmazlık ile kimse güvende olmadığı için herhangi birini seçebilirdi. Lark, Louise’in kimliğinden Amara’nınkinden daha emin olduğunu itiraf etti, bu yüzden tahminde kimi seçeceği konusunda kararsız kaldı. Eğer yanlış tahmin ederse, eve gitmesi gerekecekti.

Lark, Louise ile olan arkadaşlığını bozmamaya karar verdi. Amara’yı hedef olarak seçti. Amara, Lark’ın doğru tahmin edeceğini düşünmüyordu, ama Lark yerindeydi. Ünlü akrabası ifşa olduktan sonra Amara bir fırtına koparmaya başladı. Amara, “Siktir git ama tamam,” dedi Amara. Louise uzaklaşırken, “Pepper’a veda etmek istemiyor musun?” diye espri yaptı. Amara, Pepper’a veda etti, ancak Louise, LC, Logan ve Lark’ı sahte olarak aradığından emin oldu!

5. Amara bir sanatçıdır.

Amara görsel bir sanatçıdır. Onun .. Var yalnız sanat gösterisi 30 Temmuz’da New York’ta.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-amara-skye-whoopi-goldberg-granddaughter-4793225/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir