Amanda Stanton’ın Gelinliği: Fotoğraflar – Hollywood Life


Amanda Stanton'ın Gelinliği: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Amanda Stanton “Yaparım” dediğinde mutlak bir rüya gibi görünüyordu Michael Fogel. bu Üniversite mezunu mezun 2 Eylül 2022’de California, Santa Ynez’de yakışıklı sevgilisiyle evlendi ve mutlu gelin muhteşem bir dantel taktı Monique Lhuillier elbise, fotoğraflarda görüldüğü gibi burada. Amanda beyaz bir gül buketi taşıyordu, Michael ise smokinini sallayarak “En Vahşi Rüyalar”a doğru yürüdüler. Taylor Swift. Samimi törene katıldı bekar ulus veterinerler Lauren Bushnell Lane, Emily Ferguson, Andi Dorfmanve kuzgun & Adam Gottschalk, başına İNSANLAR.

Amanda Stanton'ın Gelinliği: Fotoğraflar – Hollywood Life
Amanda Stanton ve Michael Fogel 3 Eylül 2022’de evlendi. (BDG için Chelsea Lauren/Shutterstock)

İnanılmaz törenden sadece birkaç hafta önce Amanda – bekar ulus kariyer 2016’da başladı – onu aldı Instagram Canlı düğün planlaması hakkında soru-cevap için. Estetisyen, koridordan aşağı inmeye hazırlanırken rezerve ettiği güzellik randevuları hakkında “diş beyazlatma, yüz bakımı, saç randevusu, sprey bronzluk ve kaş ağdası” da dahil olmak üzere ayrıntılı bilgi verdi. Çayını da üzerine döktü olumsuzluk büyük gün öncesinde yapacak.

Amanda, sosyal medya sitesinde hayranlarına “Düğün için diyet yapmıyorum” dedi. “Hayatımda hiç diyet yapamadım veya temizlik yapamadım. Aynı zamanda yaz ve Michael ve ben öğleden sonraları dışarıda yemek pişirmeyi ve şarap içmeyi seviyoruz! Bunu elimizden alamazdım!”

O zamanlar gelinlik detaylarını bir sır olarak saklarken, ayakkabı draması hakkında konuştu! “Henüz düğün ayakkabım yok!” hayranlarına anlattı. “Her zaman Manolo’s veya beyaz Dior pompaları giyeceğimi düşündüm çünkü düğün günümde ayakkabı ağrısına karşı yenilmez olduğumu hayal ediyorum, ama öyle olmadığını duydum ve rahatlık çok önemli!”

Instagram Live sırasında bıraktığı bir başka güzel dedikodu, kendi ailelerini kurmak isteyen çiftin 411’iydi! Hayranların bildiği gibi, Amanda zaten iki kızı paylaşıyor, Kinsley ve Charlieeski kocasıyla, Nick Buonfiglio. “Evet! Michael’a tıpatıp benzeyen küçük bir oğlum olmasını çok isterim,” diye teklifte bulundu.

Aralık 2021’de Amanda, Michael’ın bir yıl çıktıktan sonra soruyu sorduğunu açıkladı. Instagram gönderisinde, Amanda, bir Noel ağacının önünde kucaklaşırken kollarını Michael’ın boynuna doladı. Basitçe “Evet!!!” yazdı. elmas yüzük emojisi ile. Tebrikler!!!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/03/amanda-stanton-wedding-dress-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir