Amanda Seyfried, Evan Rachel Wood ‘Thelma & Louise’ Müzikalini Geliştiriyor – Hollywood Life


Amanda Seyfried Evan Rachel Wood


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Ron Adar / M10s /Steven Bergman/AFF-USA.COM/ MEGA

Amanda Seyfried Hulu’s için Sınırlı Dizide En İyi Kadın Oyuncu dalında ilk Altın Küre’sini kazandı Bırakma 10 Ocak Salı gecesi – ama fark edilir bir şekilde bunu kabul etmek için orada değildi. Ertesi gün bir kabul konuşması yaptı. instagram video ve şu anda New York’ta “büyülü ve müzikal” bir şey üzerinde çalıştığı için gelmediğini söyledi. Yokluğuyla ilgili daha fazla açıklama yapmadı.

Anlaşılan 37 yaşındaki Mamma Mia! yıldız, “yeni bir müzikal yaratma sürecinin derinliklerinde” olduğu için New York’ta görevlendirildi. Çeşitlilik 13 Ocak’ta bildirildi. İçeriden biri, yayına şu anda 1991 filminin müzikal bir versiyonunu geliştirmekte olduğunu söyledi. Thelma ve Louisehangi rol aldı Geena Davis ve Susan Sarandon birlikte bir suç çılgınlığına dönüşen bir yolculuğa çıkan iki arkadaş olarak. evan rachel ahşap35’in de projede yer aldığı sanılıyor. 76 yaşındaki Susan ve 66 yaşındaki Geena, filmdeki rolleriyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterildi. Film ayrıca önemli ölçüde getirdi brad pitt için spot ışığı. hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin Thelma ve Louise Ocak 2023 itibarıyla atölye çalışmaları devam eden müzikal.

Amanda Seyfried
Amanda Seyfried, 10 Ocak 2022’de başka bir proje üzerinde çalışırken ilk Altın Küre’sini kazandı (Fotoğraf: Ron Adar / M10s / MEGA)

Bildirilen ‘Thelma & Louise’ Müzikali Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

Gelişmekte olan müzikal hakkında çok az şey biliniyor, ancak Çeşitlilik 2021’den beri yapım aşamasında olduğunu bildirdi. Amanda’nın prodüksiyona ne zaman katıldığı belli değil ama filmin senaristi, Callie Khouri, bağlı olduğuna inanılmaktadır. Callie’nin şovu yazdığı bildiriliyor. Haley Feiffer. Grammy adayı indie şarkıcı/söz yazarı Neko Kılıf skoru oluşturuyor. Scott Delman’ın yapımcılığını üstleneceği bildiriliyor. Önceki bir rapor şunu kaydetti: Gezi Cullman yönetmenliği planlanıyor, başına Çeşitlilik.

Amanda proje hakkında ağzını kapalı tuttu ve bilerek ya da bilmeyerek Big Apple’da olduğu gerçeğini saklamakta çok iyi bir iş çıkardı. Son Instagram gönderilerinin çoğu doğayı veya hayvanları içeriyor ve New York City’ye uzaktan yakından bakmıyor. Amanda Off-Broadway çıkışını 2015’te yaptı. Geçtiğimiz Yol. Yukarıda belirtildiği gibi, film müzikallerinde rol alıyor. Mamma Mia! ve Mamma Mia! Yine Başlıyoruz ve ayrıca Sefiller. Beatles temalı müzikalde sesini ödünç verdiği için Rachel da şarkı söylemeye yabancı değil. Tüm Evrende ve Anna ve Elsa’nın annesini oynadı. Dondurulmuş 2.

Amanda’nın Kabul Konuşması

İki çocuk annesi, ödülünü almak için Altın Küre sahnesinden bizzat geçme şansını kaçırınca minnettarlıkla dolu bir konuşma yaptı. Bulunduğu yeri açıkladıktan sonra, “‘Bırakma’ ekibimle, harika ‘Bırakma’ ekibimle FaceTime’daydım, bu ödülü almamın nedeni onlar,” dedi. “Bunun bir parçası olmak gerçek bir onur. Sihirli ve müzikal bir şey yaptığım için onu kaçırmak zorunda kaldım. Bu yüzden sonunda gerçekten hiç yapmadığım bir şeyi yapmaya başlıyorum.”

“Bu konuda gerçekten söyleyebileceğim tek şey bu. Umarım daha erken olur,” diye devam etti, muhtemelen “yakında”nın iki gün sonra kastedildiğini anlamamıştı. “Ama çok iş var. Daha eğlenceli ve harika bir gece oldu. Bu nedenle, herhangi bir kabul konuşması yerine, tüm ‘Bırakılan’ aileme ve aileme teşekkür edeceğim.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/amanda-seyfried-evan-rachel-wood-thelma-louise-musical-5006553/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir