Amanda Seyfried, Elizabeth Holmes’un Hapis Cezasına Başlamasına Tepki Verdi – Hollywood Life


amanda seyfried, elizabeth holmes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: DNPhotography/ABACA/Peter DaSilva/EPA-EFE/Shutterstock

Amanda Seyfried hakkında nasıl hissettiği hakkında açıldı elizabeth holmes, hulu dizisinde kimi oynadı Bırakmabir röportaj sırasında hapis cezasına başladı. Günaydın Amerika 30 Mayıs Salı günü. 37 yaşındaki aktris, en çok Elizabeth’in ikisi de iki yaşından küçük iki çocuğu için üzüldüğünü söyledi. Amanda, çocuklar için üzülmesine rağmen, bu cezanın 39 yaşındaki Elizabeth için “adil” olduğunu söyledi.

Yeni dizisiyle ilgili sorulara geçmeden önce Kalabalık Oda, Michael Strahan Elizabeth’in 11 yıl hapis cezasına başladığı gün Amanda’nın sette olması tesadüfünden bahsetti. Aktris bunun “tuhaf” hissettirdiğini kabul etti, ancak çoğunlukla anneleri hayatlarının erken dönemlerinde olmayacak çocuklara sempati gösterdi. “Bugün büyük [day]dedi. “O çocuklar için hissediyorum. Burada dengede sallanan iki çocuk var. Bir ebeveyn olarak, bir anne olarak bilmiyorum.”

Amanda çocuklar için üzüldüğünü kabul etse de, bu cezanın Ocak 2022’de dolandırıcılıktan suçlu bulunan Elizabeth’e uygun olduğunu düşünüyor gibiydi. “Hayat adil değil ama birçok yönden adil. Özellikle onun için,” dedi.

Amanda Seyfried, Elizabeth Holmes'un Hapis Cezasına Başlamasına Tepki Verdi - Hollywood Life
Amanda, Hulu dizisi ‘The Dropout’ta Elizabeth’i canlandırmasıyla beğeni topladı. (DNPhotography/ABACA/Peter DaSilva/EPA-EFE/Shutterstock)

Amanda’nın Elizabeth rolündeki performansı oldukça popülerdi. Birçok inceleme, Theranos’un kurucusu olarak tasvirini övdü ve hatta Sınırlı Antoloji Dizisi veya Filminde En İyi Kadın Oyuncu dalında Primetime Emmy kazandı.

Theranos’un kurucusu, 30 Mayıs Salı günü Teksas, Bryan’daki bir Federal Hapishane Kampında hapis cezasını çekmeye başlamak için geldi. Hapishanede kaldığı süre boyunca çalışması gerekecek ve ailesiyle görüntülü görüşme yapmasına izin verilecek. iki çocuğu ve kocasından hafta sonu ziyaretleri William Evans.

Amanda Seyfried, Elizabeth Holmes'un Hapis Cezasına Başlamasına Tepki Verdi - Hollywood Life
Amanda, ‘The Dropout’ta Elizabeth Holmes olarak görülüyor. (Beth Dubber / ©Hulu / Everett Koleksiyonu)

Elizabeth hiçbir zaman doğrudan tepkisini paylaşmadı. Bırakmaetrafındaki halkın algısı hakkında bir konuşmada konuştu. New York ZamanıS Mayıs ayının başlarında profil. Eserin yazarının ardından Amy Chozick duyduğunu söyledi Jennifer Lawrence Elizabeth, onu oynama fırsatını geri çevirerek, izlenimlerin onun gerçekte kim olduğu konusunda doğru olmadığını söyledi. “Benimle oynamıyorlar. Benim yarattığım bir karakteri oynuyorlar” diye açıkladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/amanda-seyfried-reacts-elizabeth-holmes-prison-sentence-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir