Amanda Kloots’un Kedere Bakış Açısı Gözyaşlarıyla Gülümsemenizi Sağlayacak


Ama o zaman geldiğinde Amanda ona gerçekten yardımcı olan dersi verecek. “Ne zaman kendimi kaybolmuş, üzgün ya da sıkışmış hissetsem ya da ne olduğunu sorgulasam,” diye paylaştı, “her zaman ‘Nick şu anda bizim için ne isterdi?’ sorusuna geri dönüyorum. Beni hemen kederli bir yerden kurtarıyor ve ‘Hayatımı onun için yaşamalıyım. Elvis’e onun için elimden gelen her fırsatı vermeliyim’ gibi mutlu bir kederli yere koyuyor.”

Aslında, Nick’e ölmeden önce oğullarına elinden gelen her şeyi vereceğine ve ona dünyayı göstereceğine söz verdi.

Geçen ay Elvis’e dinozor temalı bir doğum günü partisi veren Amanda, “Yani, onun hayatının en iyisine sahip olduğundan emin olmak için çok çalışan bekar bir anneyim,” dedi ve “ve bu beni gerçekten hayatıma devam etmeye itiyor. rüyalar, geceleri onu yatır ama sonra bilgisayarımı aç ve çalışmaya devam et. O çok sıkı çalışma ve ilham için itici bir güç.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336318/amanda-kloots-inspiring-perspective-on-grief-will-have-you-smiling-through-tears?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir