Amal Clooney Londra’da Sarı Mini Elbiseyle Öldürdü: Fotoğraf – Hollywood Life


George ve Amal Clooney Londra otellerinden ayrılırken Resim: George ve Amal ClooneyRef: SPL5358607 070922 ÖZEL OLMAYAN Resim: SplashNews.comSplash News and PicturesABD: +1 310-525-5808Londra: +44 (0)20 8126 1009Berlin: +49 175 3764 166fotoğraf @splashnews.comDünya Hakları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Bu bir randevu gecesi Amal Clooney ve George Clooney! Güzel çift, George’un yeni filmi için halıda yürüdükten birkaç saat sonra 7 Eylül gecesi Londra’daki otellerinden çıktı. Cennete Biletonun karşısında yıldız Julia Roberts, 54. 44 yaşındaki Amal, ışıltılı pullarla kaplı çarpıcı sarı mini elbisesiyle gece gökyüzünü aydınlattı. Uzun kollu, sahte boyunlu elbiseyi sivri gümüş topuklu ve gümüş bir kavrama ile eşleştirdi. Saçlarını, günün erken saatlerinde galada giydiği aynı gevşek dalgalarla giydi.

Amal Clooney Londra'da Sarı Mini Elbiseyle Öldürdü: Fotoğraf – Hollywood Life
George ve Amal Clooney 7 Eylül 2022 gecesi Londra’daki otellerinden çıkarken görüntülendi (Fotoğraf: SplashNews.com)

61 yaşındaki George, karısını sağ elinden tutarak otelden çıkarırken hedefine ulaşmaya kararlı görünüyordu. Gezi için biraz daha rahat giyindi, hafif yıkama mavi kot pantolon, siyah bir tişört ve hafif siyah bir ceket giydi. Rahat kesimi ten rengi ayakkabılarla eşleştirdi.

Ancak iki çocuk babası çok daha giyinikti. Cennete Bilet prömiyer. Açık yakalı düğmeli ve siyah elbise ayakkabılarıyla kombinlediği lacivert üç parçalı takım elbise içinde her zamanki gibi yakışıklı görünüyordu. Bu arada Amal, ince vücudunu güzelce örten soluk mavi ışıltılı bir elbise içinde zarif görünüyordu. Yanında gümüş bir çanta taşıyordu – belki de George’la çıktığı gecede giydiğinin aynısı. Ayrıca saçlarını yumuşak dalgalar halindeydi ve bütün gün aynı kırmızı ruju sürdü ve ona muhteşem bir renk patlaması verdi.

George ve Amal Clooney
George ve Amal Clooney, 7 Eylül 2022’de ‘Ticket to Paradise’ın Londra galasının halısında poz veriyor (James Veysey/Shutterstock)

A listesindeki çift, en son İtalya’daki evlerinde çocuklarıyla vakit geçirirken görülmüş ve tüm yaz birlikte giyinmişti. 15 Temmuz Cuma günü lüks Grand Hotel Tremezzo’da bir akşam yemeği randevusu sırasında Amal, devekuşu tüyü etek ucuna sahip eğlenceli, vücuda oturan beyaz bir elbise giydi. Muhteşem esmer saçları büyük fıçı bukleler halinde şekillendirilmişti ve gümüş halka küpeler, gümüş bir debriyaj ve siyah yüksek topuklu ayakkabılarla aksesuarlarla süslenmişti. George, gece için açık gri bir takım elbise giydi. Bundan önce, ikili Como’da Il Gatto Nero’dan çıkarken görüldü. Amal ipeksi gece mavisi bir elbise giyerken George siyah bir smokin giymişti.

Ayrıca, yaz başında, Yarın Ülkesi aktör ve hayırsever tarihlerini Fransa’nın güneyine götürdü. Çift, popüler restoran Le Plongeoir’de yaz sıcağını yenmelerine izin veren kıyafetler giyerek öğle yemeği yerken görüldü. George lacivert bir polo ve kot pantolon tercih ederken, Amal beyaz bir sundress ve geniş kenarlı şapka içinde nefes kesici görünüyordu. Tarih ne olursa olsun, bu moda ikilinin ihtiyaç duydukları her şey için bir kıyafeti var!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/amal-clooney-yellow-mini-dress-london-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir