Amal Clooney, Askısız Yeşil Elbiseli George İle Akademi Galasında – Hollywood Life


Amal Clooney, Askısız Yeşil Elbiseli George İle Akademi Galasında – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Spot ışığını çalmak, insanların ikinci doğası haline geldi. Amal Clooney, Herhangi bir Hollywood etkinliğine geldiğinde, kocası megastarın kolunda bile tüm gözler güzelliğe takılıp kalıyor. George Clooney! 15 Ekim Cumartesi günü Los Angeles’ta düzenlenen ikinci yıllık Academy of Motion Pictures Galası’nda durum böyleydi. 44 yaşındaki Beyrut doğumlu avukat, askısız, iki tonlu limon yeşili bir elbiseyle el ele tutuşurken sersemletildi. Cennete Bilet aktör kırmızı halıda.

Amal Clooney, Askısız Yeşil Elbiseli George İle Akademi Galasında – Hollywood Life
Amal ve George Clooney, 2022 Akademi Müzesi Galasında hayrete düşürdü. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Klasik bir smokini sallayan 61 yaşındaki George, zarif karısını yakın arkadaşını kutladıkları suareye götürürken gülümsemeye başladı. Julia Roberts, etkinlikte Akademi Müzesi Gala İkon Ödülü’nü aldı. Muhteşem çifte, aşağıdakiler gibi bir grup diğer A-listers katıldı. Selena Gomez, Olivia Wilde ve Emma Stone.

Bu arada, George kısa süre önce, Hollywood’un ayak izlerini takip eden çocukları hakkında fazla endişelenmediğini söyledi. Oscar kazananı, kendisinin ve Amal’ın 5 yaşındaki ikizleri olduğunda nasıl hissettiğini anlattı. İskender ve ella, büyüdüklerinde oyunculuğu deneyeceklerdi. George, “Ne isterlerse yapabilirler” dedi. ET tek çocuklarından. “Benim tahminim, benden biraz daha zekiler, bu yüzden muhtemelen bir şeyler yapacaklar – zaten üç dil konuşuyorlar, bu yüzden hala İngilizce üzerinde çalışıyorum.”

Amal Clooney, Askısız Yeşil Elbiseli George İle Akademi Galasında – Hollywood Life
Amal ve George Clooney, 2022 Akademi Müzesi Galasında el ele tutuştu. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Aynı zamanda, Julia ile yeni filmlerinde çalışmaktan da vazgeçti. Cennete Bilet, birlikte altıncı filmi. ifşa etti New York Times çift ​​arasındaki öpüşme sahnesinin doğru şekilde çekilmesinin “altı ay gibi” sürdüğünü söyledi. “Eşime ’80 kere sürdü’ dedim” diye hatırladı. “O, ‘Ne oluyor?’ gibiydi. 79 kez güldük, bir kez öpüştük” dedi.

George ayrıca, filmin bir parçası olması için onu gemiye alan kişinin Julia olduğunu da itiraf etti. “O zamandan beri gerçekten romantik bir komedi yapmamıştım. Güzel bir gün — Julia’nın o forumda yaptığı gibi başarılı olamadım — ama okudum ve ‘Pekala, eğer Jules buna hazırsa, bence bu eğlenceli olabilir’ diye düşündüm” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/amal-clooney-strapless-green-dress-george-academy-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir