Aly ve AJ, Potansiyel Olarak En Tatlı Sohbette “Benzersiz” Bağlarını Detaylandırıyor


Sıfır potansiyel olduğunu söylemek güvenlidir. Ali ve AJ ayrılmak.

ile özel bir röportajda E! Haberler22 Mart’ta yayınlanıyor, Ali Ve AJ Michalka neredeyse yirmi yıllık müzik kariyerleri söz konusu olduğunda ne kadar uyumlu olduklarını gösterin. Kız kardeşler olarak birlikte çalışmanın en iyi yanını paylaşırken ikili hep bir ağızdan “Bu çok benzersiz” diyor.

33 yaşındaki Aly, “Birbirimizin cümlelerini bitiriyoruz” diyor. “Diğer arkadaşlıklara benzemiyor. [or] hayatında sahip olduğun ilişki. Kardeş çok kutsaldır.”

Sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu alanı yıllarca birlikte paylaşabilmemiz ve birbirimize yaslanacak, birbirimize destek olacak olmamız, yolculuğu çok daha iyi hale getiriyor. Her zaman nasıl ilgilenmeyeceğimiz hakkında konuşuyoruz. solo sanatçılar olsaydık bunu yaparken.”

Aslına bakarsanız, her biri kendi yolunu çizmiş olan ikili, ekranda da takım olmaya çalışıyor. 31 yaşındaki AJ’nin açıkladığı gibi, “Doğru şey gelseydi veya birlikte gerçekten bize benzeyen bir şey geliştirseydik ve aramızdaki bağ ekranda doğru bir şekilde gösterilseydi – bence bunu doğru yapmak gerçekten zor – kesinlikle yapardım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368195/aly-and-aj-explain-their-%22sacred%22-bond-in-potentially-the-sweetest-interview-ever?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir