Altı Sezondan Sonra Bu Biz Nasıl Sona Erdi?


Jack, “Yaptığımız şey bu, bu küçük anları topluyoruz,” dedi. “Onların içindeyken onları tanımıyoruz çünkü ileriye bakmakla çok meşgulüz. Sonra hayatımızın geri kalanını onları hatırlamaya, içlerine dönmeye çalışarak geçiriyoruz.”

Annesinin cenazesinde, Randall babasının bilge sözlerini hatırlamakta zorlandı.

Kendi kızlarına “Her şey çok anlamsız geliyor” dedi. “Bütün çocukluğumu onu kaybetme endişesiyle geçirdim. Son on yılı bundan sefil bir korku içinde geçirdim. Şimdi o gitti ve yine de kuşlar ötmeye devam ediyor. Aç olduğumu fark ettim. Beş dakika önce işi düşündüm. Yarın ben Duş alacağım. Her şey çok anlamsız geliyor.”

Ancak Randall’ın umutsuzluğunda bir yeniden doğuş geldi. kızı Deja (La Trice Harper) babasına bir erkek çocuğu olacağını ve Randall’ın biyolojik babasının ardından ona William adını vereceğini söyledi.

Anma töreninden sonra, Big 3 son bir kez birlikte oturdu ve geleceklerini planladı: Kate kendini görme engelliler için müzik okulları kurmaya adamak istedi, Kevin kar amacı gütmeyen kuruluşuna ve annesinin mirasına odaklanmak istedi Randall, Başkanlık kampanyasına ilk adımı atacağına söz verdi.

Kızarmış Oreos veya büstü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332126/how-this-is-us-ended-after-six-seasons?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir