Altı Çocuğunu Buradan Öğrenin – Hollywood Life


Reba McEntire, Oğul


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Picture Perfect/Shutterstock

Reba McBütün yıllar boyunca country müzikte başarılı bir kariyer inşa etti, ancak aynı zamanda sevgi dolu bir anne olduğu ortaya çıktı. 67 yaşındaki şarkıcı bir biyolojik oğlunu karşıladı, Shelbyve beş üvey çocuk dahil kır evi, mızrak, shawna, Brandonve Şasi, hayatında iki evlilik boyunca ve her zaman bir ebeveyn olarak rolünden fışkırdı. Onun gibi onlar da hem kişisel hem de profesyonel olarak etkileyici hayatlar yaşadılar.

Aşağıda Reba’nın çocukları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Shelby Blackstock

Reba McEntire, Oğul
Reba McEntire ve oğlu Shelby. (AFF-ABD/Shutterstock)

Shelby Blackstock, Reba’nın tek biyolojik çocuğu. Şubat 1990’da kendisi ve o sırada kocasının kızı olarak dünyaya geldi. Narvel Blackstock. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir yarış arabası sürücüsü olmaya devam etti ve bundan pek çok başarı elde etti. ABD F2000 Ulusal Şampiyonası, Pro Mazda Şampiyonası ve Indy Lights’ta yarıştı.

Reba, yıllar boyunca oğluyla duyduğu gururu ifade etmekten çekinmedi ve bunu Ocak 2020’de Daytona International Speedway’de yarıştığı unutulmaz bir Instagram gönderisinde yaptı. “Bir anne ancak çocukları kadar mutludur. Shelby, ‘#kükreme için Daytona Uluslararası Yarış Pisti’ne geri dönmeyi seviyorum’” diye yazdı.

Shelby evlendiğinde kendi ailesini kurdu. Marissa Şubesi Şubat 2022’de. Çift, 2014’te tanışma uygulaması Tinder’da tanıştı ve bir romantizm başlatmaya karar vermeden önce iki yıl arkadaştı. Düğünlerinden sonra İnsanlarla evlilikleri ve ilişkileri hakkında konuştular. “Birbirimizi çok uzun zamandır tanıyoruz, hem ‘sadece arkadaş’ hem de flört bakış açısına kadar” dediler. “Karı koca olarak hayatın önümüze çıkardığı her şeyle mücadele etmek, birlikte bir aile ve miras yaratmak, bizi her şeyden çok heyecanlandırıyor.”

Coty Savaşları

Coty Battles, babasıyla evlendiğinde Reba’nın üvey oğlu oldu. Charlie Savaşları, 1976’da. Güreşçi olduğunda babasının ayak izlerini takip ettiği, ancak sonunda bir çiftlik sahibi olarak yerleştiği bildirildi. Hayatı hakkında oldukça özel olmasına rağmen, kız arkadaşıyla birlikte Waco, TX’e yerleşti. Amy Huffman2016 yılında yaptığı açıklamaya göre Facebook Sayfası.

Mızrak Savaşları

Lance Battles, Reba’nın 1987’de boşandığı Charlie ile ilk evliliğinden ikinci üvey çocuğu. Yıllar boyunca özel bir hayat sürdürdü, bu yüzden onun hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Bir yayında adı geçen en son zamanlardan biri, 2013 yılında kalp yetmezliği ve felç komplikasyonlarından vefat ettikten sonra babasının ölüm ilanıydı. Donna GrangerCharlie ile evlenen ve Lance ve Coty’nin ikinci üvey annesi olan ‘dan da bahsedildi.

Shawna Rene Blackstock

Shawna Rene Blackstock, sanatçı babasıyla evlendiğinde Reba’nın üvey çocuklarından biri oldu. Narvel Blackstock1989’da. Lance gibi çok özel bir hayat sürdü ve Instagram’da aktif olmasına rağmen hesabı gizli.

Brandon Blackstock

Brandon Blackstock, Kelly Clarkson
Brandon Blackstock ve Kelly Clarkson bir etkinlikte poz veriyor. (Matt Baron/Shutterstock)

Brandon Blackstock 1976’da doğdu ve babası da Narvel’dir. Belki de ünlü bir yetenek ajanı olduğundan beri Reba’nın en tanınmış üvey çocuğudur. O da şarkıcıyla evliydi. Kelly Clarkson 2013’ten 2021’e kadar. Eski çift, birlikte iki çocuğu paylaşıyor. Nehir Gülü ve Remington İskender. O da dahil olmak üzere iki çocuğu paylaşıyor savana ve Sethilk karısıyla, melisa ashworth2012 yılında boşandı.

Chassidy Celeste Blackstock

Reba McEntire, Oğul
Reba McEntire, oğlu Shelby ve kızı Chassidy ile birlikte. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Chassidy Celeste Blackstock, 1989’da Reba’nın üvey çocuğu olan Narvel’in çocuklarından bir tanesine daha sahip. 1978’de doğdu ve bazı kardeşleri gibi, hayatını olabildiğince özel tutmayı seçti. Ancak, yukarıdaki resimdeki gibi geçmişteki olaylar için Reba’ya katıldığı görüldü ve ikisi çok yakın görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/reba-mcentire-kids-4847280/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir