Ally McBeal Devam Dizisi Yeni Genç Avukata Odaklanacak


Burada itiraz yok!

Bir Müttefik McBeal Devam serisi, birden fazla rapora göre ABC’de çalışıyor. Ancak, yeni seri mutlaka takip etmeyecek Calista Flockhartunvan avukatı. Son tarih dizinin yeni bir hukuk fakültesi mezunu ve McBeal’in DA oda arkadaşı Renée Raddick’in kızı olan yeni bir baş karaktere odaklanacağını bildirdi (Lisa Nicole Carson). Renée’nin kızı, orijinal dizide McBeal’ın ait olduğu aynı hukuk firmasına katılacak ve Flockhart’tan potansiyel bir görünümün yolunu açacak.

Bununla birlikte, Flockhart’ın henüz geliştirme aşamasında olan projeye henüz katılmadığı anlaşılıyor.

Yeni şovun senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Karin Özükim yazdı kız arkadaşlar, yalanlar evi ve en son Hulu’nun Mike. Seri yaratıcısı David E. Kelley yine de yeni dizide yer almıyor Son tarih kutsadığını kaydetti.

Müttefik McBeal 1997’den 2002’ye kadar beş sezon boyunca koştu ve Flockhart’ı oynadı, Greg Alman, Gil Körükleri, Jane Krakowski, Lucy Liu, Portia de Rossi ve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342930/ally-mcbeal-sequel-series-will-center-on-new-young-lawyer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir