Allison Holker, Ölümünden Sonra Kocası Stephen ‘tWitch’ Patronunun Yasını Tutuyor – Hollywood Life


Allison Holker, Ölümünden Sonra Kocası Stephen 'tWitch' Patronunun Yasını Tutuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

“Kocamı paylaşmak zorunda olduğum en ağır kalplerle stefan [“tWitch” Boss] aramızdan ayrıldı” Allison Holkerdansçının karısı ve Ellen DeGeneres Gösterisi DJ, yaptığı açıklamada İNSANLAR Çarşamba (14 Aralık). 40 yaşındaki Stephen’ın bir gece önce vefat ettiği ve 34 yaşındaki Allison’ın aşkına saygı duruşunda bulunduğu bildirildi. “Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Aileye, arkadaşlara ve topluluğa her şeyden çok değer veriyordu ve sevgi ve ışıkla liderlik etmek onun için her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babasıydı ve hayranları için bir ilham kaynağıydı.”

“Bir miras bıraktığını söylemek yetersiz kalır ve olumlu etkisi hissedilmeye devam edecek” diye devam etti açıklamasına. “Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz. Stephen, seni seviyoruz, özlüyoruz ve her zaman son dansı senin için saklayacağım.

Allison Holker, Ölümünden Sonra Kocası Stephen 'tWitch' Patronunun Yasını Tutuyor - Hollywood Life
(Sahne)

TMZ Stephen Boss’un ölüm haberini ilk bildiren oydu. Yayın, Allison’ın 13 Aralık Salı günü Los Angeles Polis Departmanına kocasının arabasını almadan çıktığı için gittiğini bildirdi – bu, TMZ’ye göre “onun hiç hoşuna gitmeyen” bir şeydi. Kısa bir süre sonra polis, Stephen’ın bulunduğu bildirilen bir Los Angeles otelindeki bir olayla ilgili bir aramaya yanıt verdi. TMZ, Stephen’ın kendi canına kıydığını bildirirken, resmi bir ölüm nedeni bilinmiyor.

Allison Holker, Ölümünden Sonra Kocası Stephen 'tWitch' Patronunun Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Stephen ve Allison (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Stephen gibi, Allison da yarıştı. Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun. Çift 2013 yılında evlendi. Birlikte iki çocuğu dünyaya getirdiler – oğul Maddox (d. 2016) ve kızı Zaya (d. 2019). Stephen ayrıca kabul edilen Allison’ın kızı, tatlım önceki bir evlilikten.

Boss ilk kez ün kazandı Wade Robson Raporu, Yıldız Aramave Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun (diziye All-Star olarak dönmeden önce 4. sezonu ikinci olarak bitirdi.). 2014 yılında katıldı Ellen DeGeneres Gösterisi şovun tam zamanlı bir üyesi olarak oyuncu kadrosuna katılmadan önce konuk DJ olarak.

Boss, “Binlerce, binlerce ve binlerce insanı istihdam ettik, pek çok hayatı değiştirdik, ancak bu, her gün aynı şeyi yapacak bir şey” dedi. E! Haberler 2022’de şovdaki zamanı ve son sezonu hakkında. “Ve gurur duyuyorum [Ellen DeGeneres] bir sonraki bölümüne başlamak için bir destanın kapanışına bir nevi damga vurduğunu. Çünkü bu kendi içinde çok büyük ve anıtsal.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/allison-holker-husband-death-stephen-twitch-boss-statement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir