All The Best Stranger Things 4. Sezon 80’lerin Stil Sırları


Tabii, canavarlar ve gizemler yabancı şeyler dördüncü sezon bizi ürküttü, ama asıl önemli olan şey hakkında konuşalım: 80’lerin tamamen tüp tarzı, bebeğim!

Netflix bilim kurgu hitinin dördüncü sezonu, favori karakterlerimizi dünyanın dört bir yanında dolaşırken buldu ve bu, şovun kostüm tasarımcısı için benzersiz bir şekilde zorlu bir çaba gösterdi. Amy Parris.

Başka bir deyişle, artık (sadece) Hawkins’te değiliz.

Hikayenin bazı bölümleri Kaliforniya’ya ve hatta Rusya’ya taşınırken, Amy’nin yalnızca 80’lerin estetiğini değil, aynı zamanda bu estetiği her ortamda farklı kılan şeyleri de yakalaması şarttı.

Amy, E!’ye özel olarak “Farklı yerlerde olacağımızı bilerek bölgeye gittim” dedi Haberler’ Akış Yaparken. “Kaliforniya’nın çöl havası olacağını biliyordum. Bölgeden yıllıklar buldum ve güneşte ıslanmış, pastel renkler olduğu fikrine kapıldım. Hawkins’te pek bulamadığımız şeyler. rengi biraz daha parlak, güneşten biraz daha solmuş.”

O ve ekibi, Hawkins’te “zengin, doygun renkler”e bağlı kalarak, California’nın Ortabatıdaki meslektaşlarından “biraz daha ileri moda” görünmesini sağladıklarını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332975/these-stranger-things-season-4-style-secrets-will-have-you-missing-the-80s?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel