Alışveriş Videosu ve Fotoğrafları – Hollywood Life


britney mızrakları


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Snorlax / MEGA

Britney Spears Ve Sam Asgari, 28, Target’a alışveriş gezisine çıktıklarında çok sevimli görünüyorlardı. 41 yaşındaki Britney ve Sam, uyumlu pembe düğmeli gömlekleri ve şapkaları bir arada sallarken çok komik görünüyorlardı. komik yeni video.

Sam, videoyu “Targette eşleşen kıyafetler” yazarak Instagram hikayesinde yayınladı. Videoda, Britney ve Sam aynı kıyafetleri giyerek soyunma odasındaki aynaya doğru yürüdüler. İkisi de kısa kollu açık pembe düğmeli gömlekler ve uyumlu krem ​​rengi şapkalar giymişlerdi. Britney, düğmesinin altına uzun kollu beyaz bir gömlek giydi ve onu yüksek belli lacivert mini bir etekle şekillendirdi. Görünümünü diz boyu kahverengi topuklu çizmelerle tamamladı. Sam ise gömleğinin altına beyaz bir tişört giymiş ve onu lacivert şort ve spor ayakkabılarla kombinlemiş.

Britney ve Sam, sosyal medyada video yayınlamayı seviyorlar ve Britney, Sam’le paylaşım yapmadığında, genellikle seksi bir kıyafetle dans ederken çekilmiş videoları paylaşıyor. Kısa bir süre önce Britney, kısa kollu, dar siyah bir ekin, bir çift alçak gri eşofman altı ve kırmızı kesme eldivenleri giyerek tam üç saat dans etti.

Britney videoyu, “Ellerimi kırmızı eldivenlerle buldum!!! @shakira’nın ‘Hips Don’t Lie’ şarkısına meditasyon yaptım!!! Sadece ‘kıçını sallamaya devam et’ dedim ve 3 saat boyunca yaptım !!! Pek dakik değil ve muhtemelen iki gün içinde kapanacak… ama sanırım oyun alanını buldum.”

Videoda Britney, kalın, parlak kırmızı harflerle “Antrenmanı sev” yazan dar siyah bir gömlek giymişti. Üstünü, şort yapmak için elastik bel bandında birkaç kez yuvarladığı bir çift kısa gri eşofman şortuyla şekillendirdi. Britney’nin tonlu abs’i, bir noktada bir çift mavi spor ayakkabı ile aksesuarlandırdığı kıyafette tam olarak sergileniyordu. Videonun geri kalanında, bir çift parmaksız kırmızı eldiven giyerek çıplak ayakla gitti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/britney-spears-sam-asghari-matching-shirts-shopping-video-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir