Alison Brie, ‘Roar’da Chris Lowell ile ‘GLOW’ Reunion Üzerine Röportaj – Hollywood Life


Alison Brie yeni Apple TV+ serisinin yıldız oyuncu kadrosu arasında yer alıyor Kükremeitibaren PARILTI yaratıcılar Liz Flahive ve carly mensch. Alison’ın bölümü, başlıklı Kendi Cinayetini Çözen Kızonu ondan biriyle yeniden bir araya getirir PARILTI ortak yıldızlar, Chris Lowell. Alison ile ÖZEL konuştu HollywoodYaşam hakkında PARILTI sevilen şovun iptalinden sonra yeniden bir araya gelmek.

Alison, “Bu, Liz ve Carly’nin fikriydi,” dedi. HollywoodYaşam esnasında Kükreme basın günlüğü. “Ve bana bir kez anlattıklarında, ‘Başka kimse olamaz’ dedim. Başkası olamaz.’ Chris’le tekrar çalışmak çok eğlenceliydi ve birazcık birlikte olmak gerçekten güzeldi. PARILTI Hiçbirimizin birbirimizle yüz yüze olamadığımız bir dönemde, COVID sırasında gösteri iptal edildikten sonra yeniden bir araya gelmek. Çok sevdiğim bu insanlarla sete geri dönmek gerçekten çok eğlenceliydi. Gerçi Chris’i ve onun beni 80’lerin kıyafetlerinin dışında görmesi komikti. İkimiz de bir şekilde, ne oluyor?” dedik.

Kükreme
Alison Brie, Chris Lowell ve Hugh Dancy ‘Roar’da. (Apple TV+)

Alison ayrıca PARILTI yaratıcılar. “Çoğunlukla Liz Flahive ve Carly Mensch ile çalışmak beni heyecanlandırdı. PARILTIve kadınların, başrollerinde kadınların yer aldığı, ama aslında herkes için, kadın deneyimi hakkında hikayeler anlatabilme yeteneklerine gerçekten hayranım,” dedi Alison.

Devam etti: “Bu şovla ilgili gerçekten sevdiğim bir şey var. İçinde bulunduğum bölüm, Kendi Cinayetini Çözen Kadın, gerçekten sevdiğim o klasik dedektif şovunda bir oyun. Bu gerçekten sevdiğim bir tür, ama öldürülen kadının gözünden baktığımda, bana çok özel geldi, daha önce hiç böylesini görmemiştim. Tüm bu bölümlerde meydana gelen türlerin harmanlanmasını seviyorum. Büyülü bir gerçekçilik var. Biraz korku var ve benim bölümümde gerçekten çok fazla komedi var. Ve yine de, hakikate ve modern toplumda kadın olmanın gerçeklerine çok fazla dayanıyor. Bazı karanlık temaları eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde keşfedebilmeyi gerçekten sevdim.”

Başlık, Alison’ın bölümünün ne hakkında olduğunu hemen hemen veriyor. Karakteri, onu kimin öldürdüğünün gizemini çözmek için cehennem gibi bir yolculuğa çıkan bir cinayet kurbanının hayaletidir.

Alison Brie
Alison Brie ‘Kendi Cinayetini Çözen Kız’da. (Apple TV+)

“Yapabileceğimi düşünüyorum. Çünkü neden biliyor musun? Her gerçek suç podcast’ini dinliyorum ve tüm bu dedektif şovlarını izliyorum. Ve şimdi yüksek sesle söylediğime göre, katilin kim olduğunu tahmin etmede her zaman iyi değilim, ama sanırım… ne var biliyor musun? Arabam var. Karakterim gibi bir dürtüm var. Bunu göreceğimi hissediyorum.” 8 bölümün tamamı Kükreme artık Apple TV+’da mevcut.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/alison-brie-interview-glow-reunion-chris-lowell-roar/

Yorum yapın