Alison Appleby, Hizmet Köpeği Yanında Olan Bayan Dallas Gençini Kazandı


Bu dinamik ikili için bir tur at patileri alabilir miyiz?

9 Ekim’de, Alison ApplebySherman, Teksas’tan 17 yaşındaki bir kız, eğitimde hizmet köpeğiyle birlikte Miss Dallas Teen USA 2022 yarışmasını kazandı, Brady, onun yanında. Ve Alison’ın bir taç almasına ek olarak, golden retriever yaptı fazla!

Bu, epilepsisi olan gencin ilk kez bir yarışmaya bile katıldığı anlamına geliyordu. “Ben mi? Bir prenses mi? Kapa çeneni!” Alison yazdı Instagram zaferinden sonra. “Cidden, hala şoktayım. Resmi olarak Miss Dallas Teen 2022’yim. Eğlenmek ve engelli diğer kızları savunmak amacıyla katıldım. Şimdi bunu yapmak için çok daha fazla fırsatım olduğu için çok mutluyum!”

Devam etti, “Bu yarışmaya kaydolduğumda, rastgele bir yabancı bana ‘bunu yapamazsın, senin bir hizmet köpeğin var. Yarışmacı kızların engeli yoktur!’ dedi. İşte burdayız!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350528/alison-appleby-wins-miss-dallas-teen-pageant-and-her-service-dog-brady-gets-a-crown-too?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir