Alicia Silverstone, Rakuten’in Super Bowl Reklamı İçin “Bilgisiz” – Hollywood Life


Alicia Silverstone, Rakuten'in Super Bowl Reklamı İçin "Bilgisiz" - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Rakuten

1995’ten bu yana çok şey değişti. Cep telefonları küçüldü…tekrar büyümeden önce (iPhone 14 Plus’ın ekranı yedi inç’e yakın!) Kot pantolonlar gitgide sıskalaştı… Billie Eilish-led hareketi, bol kıyafetleri yeniden şık hale getirdi. paul rudd atılgan, yakışıklı bir aktördü ve… şey, hâlâ da öyle. Aslında, Olumsuz beri çok şey değişti Alicia Silverstone Rudd’la birlikte rol aldı, Britanya murphy, ve daha fazlası ikonik filmde, bilgisiz. Bu nedenle, Kansas City Chiefs ve Philadelphia Eagles arasındaki 2023 çatışmasının en önemli olaylarından biri olan Rakuten’in Super Bowl LVII reklamındaki rolüne geri dönmesi mantıklı.

Gibi patrick mahomes başka bir NFL MVP’si olan Alicia’nın yolunu buldu – Cher Horowitz olarak – sınıfın önüne geri dönmenin yolunu buldu. Cher tartışırken “Alışveriş konusunda oldukça bilgisizdim” dedi. Elisa Donovan’ın kehribar Sınıfın geri kalanı bakıyor ve… bir dakika, öyle mi? Christian Sirian? Cher, “Rakuten ile parayı geri alarak para biriktirebileceğimi duyduğumda,” diye devam ediyor, “şöyleydim: güya!”

Cher, “Ama sonra ‘bunu neden daha önce yapmadım’ dedim” diye sızlanıyor. Rakuten’in alışveriş yapanların tasarruf etmesine yardımcı olabileceği tüm yerleri gösteren alışveriş montajını işaretleyin. “Sonuç olarak, Rakuten olmadan alışveriş yapmak için delirmiş olmanız gerekir.” Ve evet, Christian Siriano ön sırada Cher’e kalpler veriyor. Amber bir “çürütme” elde etmeye çalışır, ancak Cher bunun “yeniden acımasız” olacağını söyledi. Daha sonra birisi, Alicia’nın Cher’inin lise için çok yaşlı olabileceğine dikkat çekiyor. “Ne?” diyor göz kırparak.

Cher’in Amber’e karşı galibiyeti, Chiefs’in Eagles’ı son dakika şutuyla geçip 38-35’lik skorla NFL Şampiyonası’nı kazanmasından daha baskındı.

“Karaktere geri dönmek hoş bir şekilde kolaydı!” Elisa bir görünüm sırasında söyledi HollywoodLife Podcast’i Super Bowl LVII’nin önünde. “Sanırım Alicia da ben de böyle hissettik. Bu sadece içimde çok kökleşmiş bir şeydi, o karakter. Yine de hatırladığım şeyi kafamda uydurmadığımdan emin olmak için geri dönüp o sahneden kliplere bakmam gerekti!

Bu arada, eğer sen bilgisiz Cristian Siriano’nun neden orada olduğuna gelince Rakuten, Cher’in ikonik sarı ekoseli takım elbisesini yeniden tasarlaması için ödüllü CFDA tasarımcısını görevlendirdi. bilgisiz-inspired görünümler başka bir anlamlı sahnede görücüye çıkacak: Bir basın açıklamasına göre 9 Şubat Perşembe günü New York Moda Haftası. Bu dört görünüm, moda tutkunlarının beğenisine sunulacak. Rakuten sitesi. Christian ayrıca, alışverişe uygun bir “O Kadar Bilgisiz Değil” düzenlemesinin küratörlüğünü yaptı. bilgisizilham alan giysiler ve aksesuarlar. Onu burada bulabilirsin.

Hayranlar bunu ilk kez tattı bilgisiz Rakuten’in teaser’ında nostalji gezisi. Önizlemede, yoğun bir sınıf – muhtemelen Bronson Alcott Lisesi’nde – ders başlamadan önce sohbet ediyor. Anında tanınan sarı ekoseli takım elbiseli bir sarışın, son alışveriş çılgınlığından kalma çantalarla içeri giriyor. Açılış hatları olarak süper çimen “Pekala” oyunu, Cher tıpkı sınıfta olduğu gibi sınıfın önünde duruyor. bilgisiz. Bir gün bile yaşlanmamış gibi görünen muhteşem bir Alicia Silverstone olan Cher, “Kaygıya kapılmayın,” diyor, “Kızınız geri döndü.”

Alicia Silverstone, Rakuten'in Super Bowl Reklamı İçin "Bilgisiz" - Hollywood Life
(Rakuten)

Alicia, “Rakuten alışveriş yaparken para biriktirmeyi kolaylaştırıyor” dedi. İNSANLAR alışveriş yapanlara yüzlerce perakendeciden nakit geri alma fırsatı sunan alışveriş platformu Rakuten ile ortaklık hakkında “ve Super Bowl sahnesi için Clueless’ı yeniden canlandırmak için onlarla birlikte çalışmak, Cher’in alışverişi ne kadar sevdiği göz önüne alındığında mantıklıydı – şüphesiz tonlarca parası olurdu. Nakit Geri Ödeme.

Alicia Silverstone, Rakuten'in Super Bowl Reklamı İçin "Bilgisiz" - Hollywood Life
2023’te Alicia Silverstone (Rakuten)

12 Şubat’ta Super Bowl LVII sırasında yayınlanan reklam, izleyicilere nasıl olduğunu anlatmaya devam edecek. Rakuten tüm favori markalarınızdan yaptığınız alışverişlerde para iadesi sunan lider alışveriş platformudur. Kullanımı ücretsizdir ve Neiman Marcus, Bergdorf Goodman, Net A Porter, Sephora, Intermix, Rag and Bone, Ulta, Shopbop, Glossier, Goop, SKIMS, Modcloth, Farfetch ve diğerleri gibi binlerce favori mağazanızda para iadesi sunar. .

Alicia hissediyor bilgisiz son zamanlarda. Kasım 2022’de yeniden bir araya geldi. Stacey Dash, yine filmde, bir TikTok videosu için bir sahneyi yeniden oluşturmak için. Ocak ayının ortalarında Alicia, filmden başka bir sahneyi yeniden yaratmak için dolabına girdi, Cher’in “en sorumlu görünen topluluğu” aradığı sahne. Hayal kırıklığına uğramış Alicia, “Fred Segal’den aldığım beyaz yakasız gömleğim nerede?” dedi.

Alicia Silverstone, Rakuten'in Super Bowl Reklamı İçin "Bilgisiz" - Hollywood Life
bilgisiz (Everett Koleksiyonu)

bilgisiz yaptığım ilk komediydi,” dedi Alicia rağbet filmin 25. yıl dönümünü kutlayan bir röportajda. “Sayfada Cher’i materyalist ve çekici bulmadım. Ve dürüst olmak gerekirse gerçekten sinir bozucu. Nefret ettiğim her şey. Ama onu sadece ben yargıladığımı fark ettim ve onun üzerinde çalışmaya başladığımda tüm kalbi ve tüm sevgiyi buldum. Babasını çok seviyor! Ve destekleyici bir arkadaş olmaya çalışıyor, bu yüzden tüm sevgimi ve kalbimi bu karaktere ve ürkütücü olan diğer yönlere koydum.

Alicia ayrıca “uzun ömürlülüğü karşısında her zaman şok olduğunu” belirtti. Bilgisiz,” söylüyorum rağbet “bu kadar çok insanın bu filmi sevmesi ve sadece sevmeye devam etmekle kalmayıp onu yeniden keşfetmeye devam etmesi inanılmaz. Eminim eskisi gibi görünmüyorum ama küçük çocuklar yine de yanıma gelip sen Cher misin diye soracaklar. Ve demek istiyorum biraz biraz, biliyor musun? Keşfettikleri ne kadar şirin bilgisiz Aileleri onlara gösterdiği için mi? Çıktığında benim yaşımdaki pek çok anne şimdi bunu oğullarına ve kızlarına göstermek için çok heyecanlı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/alicia-silverstone-rakuten-super-bowl-commercial-clueless-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir