Alice Jacob Hakkında Cevap Verecek (Özel) – Hollywood Life


Sadie Laflamme-Kar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ayırt Edici

Evin yolu Hallmark için büyük bir hit ve herkes bu aile destanında sırada ne olduğunu bilmek istiyor. Alice geçmişe yolculuk yapabilir ve yavaş yavaş ailesinin karmaşık tarihi hakkında daha çok şey öğreniyor. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu Sadie Laflamme-Kar Alice ve geçmişe yaptığı yolculuklar için sırada ne olduğu hakkında.

Sadie, Alice’in geçmişe zamanda yolculuk yapmasının, annesini daha önce yapamadığı bir şekilde “anlamasına” izin vereceğini açıkladı. Ancak, “geçmişte olan şeylerin sonuçları” olacağını ima etti. Ayrıca izleyicilerin, Jacob ailesinin hayatındaki bu “önemli yılı” yaşarken ortadan kaybolmasıyla ilgili yanıtlar alacağına söz verdi. Aşağıdaki Soru-Cevap bölümümüzün tamamını okuyun:

Sadie Laflamme-Kar
Alice rolünde Sadie Laflamme-Snow. (belirgin)

Alice zamanda geriye yolculuk ederken, geçmişe yolculukların ve gençliğinde annesiyle etkileşim kurmanın onu günümüzdeki annesine nasıl yaklaştıracağını düşünüyorsun?
Sadie Laflamme-Kar: Bence bu, annesinin neden böyle olduğu konusunda ona daha fazla anlayış kazandıracak ve annelerin de insan olduğunu fark etmesini sağlayacak. Ama aynı zamanda, annesi 15 yaşındayken tanıdığı kız için gerçekten özlem duyduğunu düşünüyorum. Bu, mutlu, özgür ruhlu, çekingen olmayan… Alice ve Kat’ın bir tür patronu. Liderliği ele alıyor ve Alice’i yeni kız olarak gerçekten kanatlarının altına alıyor. Bence geçmişte sahip olduğu hayata ne kadar aşık olursa, şimdiki zamanda sahip olmayı o kadar çok istiyor. Yani annesini anlamayı öğreniyor olsa da, bence aynı zamanda, ne oldu? Neden böyleyiz?

Alice’in evine, bugüne dönmek istemeyeceği bir noktaya geleceğini düşünüyor musun?
Sadie Laflamme-Kar: Kesinlikle. Bence son istediği şeyin 2023’e geri dönüp ailesiyle birlikte olmak ve ailesinin boşanmasıyla uğraşmak olduğu anlar oluyor. Geçmişteki hayatı, dikkatini şimdiki zamana kök salmaktan o kadar uzaklaştırıyor ki, bu yüzden arkadaş edinmesi, Del ile bir ilişki geliştirmesi ve tüm bu farklı şeyler onun için zor. Bu yüzden bazen gerçekten kalabilmeyi diliyor ve onu kontrol altında tutan tek kişinin Elliot olduğunu düşünüyorum. Hey, sanki çok uzun süre kalırsan bir alarm zili çalacakmış gibi emin oluyor. Anneni böyle korkutamazsın. Alice, bir süre ortadan kaybolmasının annesi ve büyükannesi üzerindeki etkisinin ve bunun onlar için ne kadar zor olduğunun farkında değildir. Daha önce buna benzer bir şey yaşadılar ve o bunu anlamıyor. Elliot onu gerçekten yolunda tutuyor.

Jacob ve ona ne olduğu hakkında pek çok soru var. Sezon sonunda Jacob hakkında kesin cevaplar alacak mıyız?
Sadie Laflamme-Kar: İzleyiciler, Alice’in aile tarihini öğrendiği hızda öğrenecek. Alice’in insanlardan sakladığımızı bildiği hiçbir şey yok. Ailesinin hayatında gerçekten çok önemli olan bu yılı onlarla birlikte yaşıyor ve bununla birlikte Jacob’a ne olduğuyla ilgili cevaplar alacağız. O nerede? Neden oldu? Ve zaman yolculuğu yaptığınızda, ailenizden birinin kaybolmasına müdahale etmek ya da bu olay gerçekleştiğinde ailenizi milyon parçaya bölen birinin kaybolmasına müdahale etmemek için ne yapabilirsiniz? Yani ortadan kaybolma hakkında söyleyeceğim şey bu.

Alice biraz dedektif şapkasını takıp Jacob’a ne olduğuyla ilgili sorular sormaya mı çalışacak?
Sadie Laflamme-Kar: Evet kesinlikle. Sanırım Port Haven’a geldiğinde annesinin büyükannesiyle 20 yıldır konuşmadığını biliyor. Annesine çok sert davranıyor. O, senin sorunun ne? Neden beni buraya getiriyorsun? Bu berbat. Bundan daha fazlası olduğunu ve ailesinin gerçekten zor zamanlar geçirdiğini fark etmeye başlar, ancak neden kimsenin bundan bahsetmeyeceğinden tam olarak emin değildir. Ailelerinin başına korkunç bir şey geldiğinde neden dağıldılar? Neden bir araya gelip birbirlerine sahip çıkmadılar ve destek için birbirlerine yaslanmadılar? Buna cevaplar istiyor çünkü herkesin tekrar bir araya gelip birbirini önemsemesini istiyor. Ayrıca zamanda yolculuk parçasıyla ilgili yanıtlar bulmak istiyor. Müdahale edebilir mi? Bunu durdurmak için bir şey yapabilir mi? Hatta istiyor mu? Var olur muydu? İnsanlar birbirlerini hâlâ tanıyor olabilir miydi? Müdahale etse de etmese de dünya yine aynı şekilde var olur muydu? Yapabilir mi? Yapamaz mı? Yani bunların hepsi sezonda keşfedeceğimiz şeyler.

İzlediğim filmlerden ve dizilerden, geçmişle uğraştığınızda geleceği hala etkileyebiliyorsunuz. Geçmişe yolculuklarında herhangi bir tehlike var mı? Zaman çizelgeleriyle uğraştığınızda, dağınık olabilir.
Sadie Laflamme-Kar: Evet. Alice’in zaman yolculuğu yolculuğuyla ilgili olduğu için geçmişte olan şeylerin kesinlikle sonuçları olduğunu söyleyeceğim. Bu sonuçlarla yaşamak gerçekten zor olabilir. Bu kesinlikle Alice için ortaya çıkıyor. Aynı zamanda, Elliot’ın tüm bu fikirlerden vazgeçmesi ve zaman yolculuğu hakkında bir tür teori oluşturması gerektiğinden, Elliot bu şeyler hakkında gerçekten derinlemesine düşünüyor. Onu koruyor ve aileyi tamamen mahvetmeden, işlerin nasıl sonuçlandığını mahvetmeden ve aynı zamanda sadece neye bulaştığını ve neyin dahil olmadığını çözmesine yardım etmeden zaman yolculuğunda gezinmesine yardım etmeye çalışıyor.

Sadie Laflamme-Kar
Alice ve genç Kat, “Eve Giden Yol”da. (belirgin)

Elliot, Alice’in bir şeyleri, özellikle de hayatında olup biten her şeyi gerçekten sektirebildiği tek kişidir. Onun hem geçmiş hem de şimdiki hallerini tanımaya başlıyor. İlişkileri ileriye dönük nasıl görünüyor? Görünüşe göre o daha çok onun için bir akıl hocası, ama aynı zamanda annesine karşı hislerini de keşfediyor, bu da işleri karmaşık hale getiriyor.
Sadie Laflamme-Kar: Alice onu gerçekten bir genç olarak bir arkadaş olarak tanır. Günümüzde kim olduğunu anladığında, sanki kaldıkları yerden devam ediyorlar. Günümüzde, Kat ve Elliot’ın çocukluk arkadaşları olarak ve daha sonra yetişkinlik döneminde sahip oldukları ilişkiden tamamen farklı olan bu arkadaşlık ilişkisine sahipler. Elliot’ın Kat’in Port Haven’a geri dönüp onu hatırlamasını umduğu hissine kapılıyorsunuz. İkisi arasında olanları bozmayacağım. Benim yerim değil. Ancak, herhangi bir genç gibi, ebeveynlerini yeni bir aşk ilgisiyle hayal etmenin zor olacağını düşündüğümü söyleyeceğim.

Bunun da ötesinde, bu aşk ilgisinin, gencin kendi arkadaşlık ilişkisine sahip olduğu biri olması. Bunun Alice için biraz zorlayıcı olabileceğini düşünüyorum. Rachel ile ilgili haberler geldiğinde neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Üzerinde çalışıyor ama gerçekten ailesinin birlikte olmasını diliyor. Özellikle Elliot’la olan arkadaşlık ilişkisine ne kadar bağlı olduğu düşünülürse, onun için zor olacağını düşünüyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/the-way-home-spoilers-alice-jacob-disappearance-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir