Ali Wong, Bill Hader Aşkının Ortasında Özel Hayata İlgiyi Ele Aldı


Gündemdeki yaşamda gezinmek gülünecek bir konu değil.

Aslında, bu bir şey Ali Wong özellikle hit şovunun başarısından sonra hala anlamaya çalışıyor Biftek. Şöhret ayrıca, komedyenin özel dünyasına, onunla olan ilişkisi de dahil olmak üzere yepyeni bir ilgi düzeyi getirdi. Bill Hader.

Wong geçenlerde “Bu çok tuhaf. Bunu açıklayamıyorum bile” dedi. Çeşitlilik halkın gözünde olmakla ilgili. “Bu yıla kadar asla ama asla paparazziler tarafından yakalanmadım.”

“Geçenlerde biriyle konuşuyordum ve ‘Bence bu çok endişe verici çünkü gerçekten yakalanmış gibi hissediyorsun, yanlış bir şey yapmıyorsun’ dediler” diye hatırladı. “Geriye dönüp baktığımda, ünlü bir kişiyle olan eski ilişkileri hakkında bana tavsiye veren biriydi. Saklanmak için çok fazla enerji harcamışlardı ve bu, tüm ilişkiyi tanımladı. Bu hala bende kalıyor ve bu oldukça iyi bir uyum.”

Ve bu sadece Wong için bir uyum değil, annesi de eğlence haberlerini takip ediyor.

Stand-up yıldızı, “Bunu onunla tartışmadım bile, ama bu onun için çok gerçeküstü olmalı” dedi. “Buna alışmaya çalışıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376041/ali-wong-addresses-%22weird%22-interest-in-her-private-life-amid-bill-hader-relationship?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir